Wpis z mikrobloga

Czy ten ramowy plan wypowiedzi trzeba oddać? Moja szkoła wzięła jakiś termin z dupy, do kiedy można go oddać - przychodzę do szkoły 23 kwietnia, dowiaduję się, że ramowy plan wypowiedzi trzeba oddać do 23 kwietnia. Jak jest u was? Przecież mógłbym go donieść jutro, w piątek, albo w przyszłym tygodniu, jak jest w waszych szkołach?

#matura #matura2014
  • 19
@Poroniec: No nie mam, ale jeszcze mam czas żeby go napisać, kwestia kilkunastu minut. W bibliografii mam zaznaczone, że będę z niego korzystać

@Keffiro: Jak wyżej - właśnie o to mi chodziło, wiedziałem, że tak jest, ale nikt oczywiście nie raczył mnie poinformować. Głupia prezentacja, nikomu to do niczego niepotrzebne, a najwięcej z tym problemów.
@Poroniec: W bibliografii miałem punkt 'materiały pomocnicze', napisałem tam: prezentacja multimedialna (teraz zastanawiam się po co w sumie, nie wiem co tam mam niby dać xD), laptop, no i właśnie ramowy plan wypowiedzi. Mam tak samo jak ty - muszę uczyć się do matmy rozszerzonej.
@Poroniec: Powodzenia, matma podstawowa jest łatwa - kilkanaście rodzajów zadań powtarzanych co rok do bólu, w sumie to samo na rozszerzeniu, tylko poziom wyżej. Ja nie oddam im go wcale do sprawdzenia, chyba (ewentualnie jak będą mieli jakieś pretensje, to dla świętego spokoju to zrobię) #yolo
@Szalom: wróciłem właśnie ze spotkania maturzystów w mojej szkole, mieliśmy prezentację od CKE czy tam OKE i pisało wyraźnie, że plan ramowy oddaje się po wejściu do sali w dniu egzaminu przed jego rozpoczęciem. Jeżeli nie pokażesz go komisji, nie możesz z niego korzystać. Nie wydaje mi się, żeby różne szkoły miały inne przepisy.
@Szalom: u mnie w szkole nie trzeba dawać wcześniej ramowego planu wypowiedzi wystarczy ze przyniesiesz go prosto na egzamin, jeśli jednak ktoś dopisał jeszcze Prezentacje mutlimedialna, to musi przynieść ją do konca kwietnia, aby sprawdzic czy wszystko dziala na laptopach i czy czasem problemu jakiegos nie bedzie
@Maxoss: Pewnie z podobnego powodu chcą te ramowe plany wypowiedzi wcześniej, żeby je sprawdzić, czy coś. Nie zmienia to faktu, że ani w twoim, ani w moim przypadku, nie mają żadnych podstaw żeby tego wymagać.
@Szalom: Jak przyniesiesz plan ramowy dopiero na prezentacje to mogą go nie przyjąć. Do szkoły możesz przynieść nie później niż na tydzień przed maturą (tydzień przed 5 maja)