Wpis z mikrobloga

Jak jeździcie przez duże skrzyżowania przy awarii sygnalizacji? Ja dziś chciałem zgodnie z przepisami, to po dwóch minutach obserwowania innych stwierdziłem, że w ten sposób nigdy nie przejadę, więc wepchałem się na środek skrzyżowania na tory tramwajowe.

#samochody #polskiedrogi #prawojazdy
b_oski - Jak jeździcie przez duże skrzyżowania przy awarii sygnalizacji? Ja dziś chci...

źródło: ass

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b_oski: jak mam wyjechać z podporządkowanej to wolę czasem objechać kawałek i ominąć jak wiem, że sygnalizacja nie działa. Z drugiej strony jak ktoś ma do zrobienia przedni zderzak to jest to idealna okazja na darmową naprawę, wystarczy kilka razy przejechać z pierwszeństwem i na pewno ktoś wymusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b_oski: Matko Święta, to zdjęcie wygląda jak reklama jakiejś gry mobilnej XD No generalnie pod względem jazdy samochodem to Warszawa jest miastem chamstwa i cudów.
  • Odpowiedz
  • 0
@majk_emigrant: @MaxWalonkoo: Przeleciało mi przez myśl pojechanie prosto, ale spóźniłbym się do pracy, więc zaryzykowałem. Za mną gość był widocznie bardziej doświadczony, bo w----ł się na środek tak jak po chwili ja. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz