Wpis z mikrobloga

To jest taka kompromitacja c3ela, że to się w głowie nie mieści:
- jestesmy 2 tygodnie po filmie wardęgi i nie ma żadnej odpowiedzi
- nie ma żadnego sygnału od fame'u
- boxdel oskrażany o czyny pedofilskie i grożenie morderstwem myśli że jest w jakieś grze i to jest zabawa, zmiana awatarki, ustawia opisy jak 14 latka
- miał wypuścić film na wardęge i później na resztę środowiska
- po tygodniu jak okazało się, że na druida nie ma nic zmienił narracje,że rozwali freaki tymi filmami
- boxdel juz prawie wypuścił film, gdzie nagle okazało się, że z zarzutów o pedofilie robi sobie reklame nowej federacji XD co gorsze, prawdopodobnie w korelacji z fame. Czyli grubas nigdzie nie idzie, tylko robią sobie spółkę córkę, w której będzie prezesem
- wardęga daje nowe materiały
- boxdel nie wypuszcza filmu i jedyne co umie napisać, to że wardędze nie staje XD

Ładunek tego filmu wynosi 0. W dowolnej skali. ZERO. Nikogo nie obchodzi już co tam jest, bo jest pełna świadomość, że nie ma tam nic. Bo jak by było to juz by wyszło dawno. A druid ma dużo więcej co pokazuje na bieżąco. Traktowałem wardęgę jak kretyna z tym nagrywaniem, w życiu bym nie chciał takiego kolegi mieć, ale po czasie to mu się nie dziwie. Z nimi tak trzeba, to jest tak zakłamane i patologiczne środowisko, że trzeba.

PRZYPOMIAM, ŻE 2 TYGODNIE TEMU POSZŁA INFORMACJA, ŻE WŁODARZ FAMEMMA WYSYŁAŁ ZDJĘCIE KOLBY DO 14 LATKI BEZ JEJ ZGODY (A WRĘCZ SPRZECIWEM) I FEDERACJA W ŻADEN SPOSÓB SIĘ DO TEGO NIE USTOSUNKOWAŁA.
#famemma
alverini - To jest taka kompromitacja c3ela, że to się w głowie nie mieści:
- jestesm...

źródło: latest

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- boxdel oskrażany o czyny pedofilskie i grożenie morderstwem myśli że jest w jakieś grze i to jest zabawa, zmiana awatarki, ustawia opisy jak 14 latka


@alverini: xD Ja wiem, że wam zwyrol łeb zlasował swoimi filmikami ale lepiej się zapoznać chociaż jak wygląda w ogólę diagnozowanie pedofilii

W tej klasyfikacji pedofilię definiuje się jako występowanie co najmniej przez 6 miesięcy fantazji lub zachowań seksualnych związanych z aktywnością seksualną z
  • Odpowiedz
  • 0
@PomocnikBob to jest naukowa definicja,prawnie wygląda to trochę inaczej, bo sądy nie zawsze na to patrzą. Ale zgadzam się z tym co napisałeś. Są po prostu 2 różne definicje i stosowane zamiennie przez brak kompetencji i mała wiedzę o pedofilii. Poza tym mówimy o Gruby ze jest pedofilem żeby go d-----c i zniszczyc, nie musisz traktować tego aż tak poważnie. Zależy nam by go w-----ć z netu
  • Odpowiedz
  • 54
@Fkyt: dodam jeszcze jedną rzecz, najważniejszą.
Najbardziej obrzydliwe jest to, że w obliczu tylu zarzutów o tak ohydne rzeczy, on myśli tylko hajsem nadal i kombinuje jak przy okazji nową federacje wypromować. Ten film by się wczoraj ukazał podczas clout, gdyby znowu wardęga nie dowalił do pieca. On nie ma żadnego kręgosłupa moralnego, wszystko obraca się wokół kasy
  • Odpowiedz
@alverini: o tym mowa, gość dla kasy zrobi wszystko, to jedyne co buduje jego wartość. Im będzie miał więcej tym będzie z nim gorzej, i zrobi się niebezpieczny dla wielu osób. Zgasić peta póki jeszcze niczego nie podpalił.
  • Odpowiedz
@alverini: Baxton, Marcoń i Ferrari myślą, że ta cała sytuacja to jakaś zabawa nastolatków w to kto ma większego fiuta. Powinno się tych szkodników cancelować z Internetów, żeby nie demoralizowali młodzieży. Magical miał kiedyś sądowy zakaz występowania w Internecie, Baxton powinien dostać to samo.
  • Odpowiedz
  • 1
@KochanekAdmina to że jest fałszywy to żadne rewelacje, ale to że opowiadał wardege za ile by go o-----l i jakby to zrobił, albo co się stało z jeepem szeroki i wypadku o którym mówił nitro i Natan, gdzie sam boxdel mówi że mógłby pójść do kicia, to już nie wspomni. Zdjęcia kolby to wierzchołek góry lodowej w którą wejdzie jak odpowie.
  • Odpowiedz
@alverini Z resztą co on chce teraz pajacować i wywlekac brudy na innych, jak sam ze swoich dureń sie nie wytłumaczyl, co mnie k---a inni obchodzą xD G---o mnie interesuje co grubas nagra, chciałbym aby w---------ł, nie chce jego mordy oglądać, przepraszam że tak powiedziałem
  • Odpowiedz