Wpis z mikrobloga

Wiesz, że ta pizzeria w żaden sposób nie zmieniła wyniku wyborów?


@pekak: ba, nawet nie planowała xD bo pizzę dostali wtedy nawet fani smutnej polski xD
  • Odpowiedz
@pekak: no ale wiesz, że dzieki tej pizzy wyborcy poszli glosowac na tuska i te 40 glosow czy tam ile bylo w kolejce przechylilo wynik wyborow? tak było nie zmyślam
  • Odpowiedz
Zaleje pizzerię na Jagodnie? Tak przykro xD


@czykoniemnieslysza: właśnie dlatego NIGDY WIĘCJ PISU. Pizzeria przygotowała posiłki dla ludzi chcący skorzystać ze swojego j------o prawa do głosowania a pisowców piecze już rok, że jak to ktoś śmie głosować. Najlepiej jak by rada pisu wybierała premiera i prezydenta, c'nie?
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: ten bol d--y jest dla mnie jakis niepojety. On jest o bylo nie bylo bardzo pozytywne wydarzenie, wrecz pozadane, gdzie prywatny biznes dowozil ludziom pizze gdy stali w kolejce do glosowania grubo po planowanej godzinie zamkniecia lokali. Everest obywatelskiej postawy z kilku stron. Nawet nie jest powiedziane jak Ci ludzie z kolejki glosowali.
A prawaki co? k---a zesransko, jak to oni. Traktuja to jak jakis szwindel, jakby Tusk pistolet
  • Odpowiedz
@pekak: Mi do dziś w głowie się nie mieści jak widzę ludzi obwiniających 'pizzerię na Jagodnie', (która jak się okazuje nawet na Jagodnie nie leży) za całe zło ich świata xD
  • Odpowiedz
Ach ta miłość bliźniego. Niestety muszę zmartwić twe serce emanujące ciepłem i dobrocią co płynie naturalnie, ale pizzeria jest położona na "wyżynie" . Więc musiałbyś się ekstra pomodlić o serio powódź biblijną
pijmleko - Ach ta miłość bliźniego. Niestety muszę zmartwić twe serce  emanujące ciep...

źródło: trytryrty

Pobierz
  • Odpowiedz