Wpis z mikrobloga

  • 9
@TomgTp ja szczerze mówiąc nigdy za bardzo się nie podciągalem, nawet za dzieciaka. A jak się za dzieciaka podciągało to wąsko i podchwytem a i w tym nigdy nie byłem dobry. Aktualnie wydaje mi się że jestem w szczytowej sprawności w swoim życiu. Półtorej roku temu ani razu się nie podciągalem a jak zaczynałem coś tam ćwiczyć to się cieszyłem jak udało mi się wisząc na drążku podnieść wyprostowane nogi do
  • Odpowiedz
  • 1
@Wino8884 trening specjalistyczny wedle własnego uznania 😎 szczerze mówiąc to wiele nie zmieniałem, trochę dostosowałem ćwiczenia, ilość dni treningowych i ilość serii, chwilę wprowadziłem fbw i zmniejszyłem ilość treningów bo chciałem zmniejszyć wysiłek fizyczny i podwyższyłem kalorie bo miałem w badaniach wysokie tsh, podejrzewałem, że przebaczyłem organizm wysiłkiem i restrykcyjną dietą. Udało mi się zbić tsh i wróciłem do splitu. Tak to ogólnie ćwiczę cały czas mniej więcej podobnie a jak coś zmieniam to pod kątem optymalizacji czasu, bo treningi, bieganie, gotowanie, do tego zespół, jakieś filmiki na yt i praca zajmuje dużo czasu.

Aktualnie wygląda to u mnie tak:
Wszystkie ćwiczenia parami wykonuje w seriach łączonych po 2 serie każde, czyli robię łącznie 4 serie z krótkim odpoczynkiem pomiędzy obydwoma ćwiczeniami, dłuższy odpoczynek i przechodzę do następnej pary ćwiczeń. Nie liczę powtórzeń, po prostu robię aż nie będę w stanie więcej.
Oprócz ćwiczeń na ręce te robię bez łączenie i po jednej serii.
  • Odpowiedz