Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tych hejtów na ps5 pro ta konsola jest potrzebna. Ma zwykła ps5 60fps z 4k i ray traicingiem w każdej nowej grze? Nie ma. A przecież to nam było obiecane przy starcie tej generacji, więc wreszcie dotrzymają obietnicy. Za co należy im się po prostu pochwała. Napędu się dziś rzadko używa, zawsze na cyfrówki są jakieś fajne promocję, a kupić podstawkę do postawienie pionowo za 2 stówy to nie problem. Ja kupuje a moja obecna ps5 idzie na działkę. Uczciwa cena jak za taki sprzęt ale ludziom wiecznie coś nie pasuje. Głupota to wydać tyle na iPhonea a nie sprzęt do grania który posłuży na długie lata i na którym zagra się w najlepszą graficznie w dzień premiery wersję GTA 6. #ps5 #xboxseries #sony #gaming #pc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Limpek ludzie nie rozumieją, że produkt może nie być dla nich. I niszowa wersja nie ma nic do podstawowego modelu.

Ja za 800€ z napędem i istotnymi przykładami poprawy mógłbym spokojnie wziąć Prosiaczka. Bez napędu to ha tfu na nich.
  • Odpowiedz
Ma zwykła ps5 60fps z 4k i ray traicingiem w każdej nowej grze? Nie ma. A przecież to nam było obiecane przy starcie tej generacji, więc wreszcie dotrzymają obietnicy. Za co należy im się po prostu pochwała.


@Limpek: XDDD słaby bait
  • Odpowiedz
@Limpek Dokładnie. Sony wypuszcza konsole, która pociągnie tytuły w 4K i 60-120fpsów z Rejtrejsingiem, a w sieci płacz. ( ͠° °)
Dodatkowo cena jest śmiesznie niska. Dwie fuszki po robocie i masz ps5 pro. Później wracasz w------y po robocie i cieszysz się z eksluzowuf na ps5.
  • Odpowiedz
A przecież to nam było obiecane przy starcie tej generacji


@Limpek: Nie było takich obietnic, ale obecnie problemem są producenci gier a nie sprzęt. Patrząc na nowe duże produkcje, to można odnieść wrażenie, że developerzy nie wiedzą na czym ta gra ma działać. Jak to możliwe, że nowe Star Wars wyglądają jak rozmazana papka? Bo musi być ray tracing wszędzie? Kurde, jak wiadomo, że tak się nie da i w
  • Odpowiedz