Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends jutro nowy, ostatni patch w tym splicie na którym będą grane Worldsy ( ͡º ͜ʖ͡º) dużo zmian, jak dla mnie będzie ciekawie.

Dziwię się trochę, że buffują jeszcze Jarvana który już teraz jak dla mnie jest hidden OP (Agurin np. wbił głównie na nim Rank 1) - tymczasem riot "Jarvan IV is a valuable Pro pick who isn't currently being played much, not to mention he could also use a bit more power in solo queue to help him out." XD
Xinnoth - #leagueoflegends jutro nowy, ostatni patch w tym splicie na którym będą gra...

źródło: 14.18

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@recesja: buffy dla Ahri, Jarvana, Jaxa, Samiry właśnie, Jinx, Lulu, Viego to jakiś żart ogólnie xD całkiem możliwe, że szybko zostaną odwrócone w następnych patchach bo Riot buffuje dużo championów (i nerfi) głównie żeby zdywersyfikować metę na Worldsy
  • Odpowiedz
@Xinnoth: Rito robi co może żeby na siłę zwiększyć oglądalność. Z jednej strony paskudne chociaż zależne od aktualnej mety. Jak mam oglądać Smoldera na Corkiego to już mi się odechciewa

A J4 dostaje buffy tylko i wyłącznie pod zachęcenie do abusowania go z jakimiś Oriannami jako zamiennik za znerfioną Rell?

Szok, że ruszają Azira i Aurorę
  • Odpowiedz