Wpis z mikrobloga

Co tak właściwie robi się w tej pracy? Na czym ona polega? Jaka jest jej istota? Na przykład istotą pracy piekarza jest upieczenie chleba (wcześniej miesza składniki, wkłada do pieca - ale to tylko proces). Nawet taki rentier można powiedzieć opiekuje się mieszkaniami, można powiedzieć dba o nie (kontrowersyjne, wiem). Nosz kurde głupi telemarketer reklamuje markę - może nie jest to zbyt ambitne, ale powiedzmy, że czasami potrafi on przekazać potencjalnemu nabywcy przydatne informacje.

A co takiego robi Izabela Adamczyk? Nie chodzi mi o to, że dzwoni po ludziach, wstawia zdjęcia itd. - to jest proces (jak z mieszaniem składników do chleba). Chodzi mi o to, co jest efektem tego procesu? Co powstaje w jego wyniku?

#frajerzyzmlm #izadamczyk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@memento_mori powstaje kolejny MLMowiec, który stanowi niższy poziom piramidy i z założenia ma to mieć miejsce w nieskończoność, istne perpetuum mobile, czyli w skrócie możesz założyć, że tworzysz kolejnego człowieka z wypranym mózgiem, aby sekta mogła prosperować, a opiera się na pustych frazesach motywacyjnych i obietnicy złotych gór
  • Odpowiedz
@memento_mori: jest sprzedawcą. Jest to proces bardzo korzystny dla góry, bo sprzedawcy sami się mnożą bez większego wysiłku. Wystarczy zacząć piramidę i debile sami się pojawią. Można to trochę porównać do społeczeństwa przedindustrialnego, gdzie wydajność pracy chłopa była strasznie niska, ale z drugiej strony taki system nie wymagał dużej opieki ze strony szlachcica.

Taki MLMowiec:
* uczy się couchowego gówna. Jest to marnowanie czasu, ale główny cel to zwiększenie zaangażowania,
  • Odpowiedz