Wpis z mikrobloga

Lista osób i ich zachowaj przez które znienawidziłem społeczeństwo. CZĘŚĆ 1

1. Dwie laski ze starszej klasy które wyśmiewały mnie w busie do gimnazjum. O ile pamiętam było to rzadkie może pojedyncze ale jednak bolące

2. W gimnazjum ziomek powiedział że wyglądam jak ork a dwóch innych się zaśmiało

3. Patus z innej klasy w gimnazjum wyzywał mnie jak mnie widział. Było to bardzo częste, na przerwach. Ignorowałem to, a teraz nie mogę sobie wybaczyć tego błędu.

4. Patus z starszej klasy też mnie wyzwał ale bardziej sporadycznie.

5. Ogólnie dziewczyny na szkolnych korytarzach co patrzyły na mnie jak na odrażające, najgorsze ścierwo.

#przegryw #blackpill #p0lka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: fascynujące ale nie męcz już tymi zyebanymi historiami co 10 min bo mało kogo to obchodzi zajmij sie soba a nie w autodestrukcje wpadasz kazdego dnia dowalając sobie
  • Odpowiedz
5. Ogólnie dziewczyny na szkolnych korytarzach co patrzyły na mnie jak na odrażające, najgorsze ścierwo.


@kamsher: to już objaw fobii społecznej. 99% ludzi albo zwraca na ciebie uwagę przelotnie albo tylko tyle o ile jesteś obok. Ludzie na ogół mają innych ludzi w dupie. Jeżeli myślisz, że ktoś się akurat z ciebie śmieje, bo słyszysz śmiech w autobusie albo że ktoś ci dokucza, bo np. głośno tupie czy rozmawia obok,
  • Odpowiedz