Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #izadamczyk

Czyli podsumowując:
- jadą na wakacje na początku września, a nie w sierpniu, bo tak jest taniej
- wynajmują super willę na minimalny okres, jaki umożliwia host żeby było jak najtaniej
- cisną się tam w kilkanaście osób, udając rodzinę
- jednak śniadania każdy robi sobie sam, więc mało rodzinnie
- wyjazd częściowo opłacony przez FiRmĘ, a częściowo z własnej kieszeni (więc ani to wyjazd służbowy, ani wakacje)
- zamiast robić na co ma się ochotę, to musisz PrAcOwAć
- nie dość, że dopłacasz do delegacji, to jeszcze nie dostajesz za to diety

To już trzeba mieć IQ mniejsze od zasięgu WiFi mierzonego w metrach, żeby się na to nabrać i jeszcze tym chwalić xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elzevir: przecież to sa dzieci wykorzystywane przez jakiegoś cwaniaka narcystę którym się wydaje że tak wygląda świat dorosłych ludzi którzy dochodzą do pieniędzy 'w bardzo sekretny i sprytny sposób o którym mało kto wie ale oni tak';
  • Odpowiedz
- wyjazd częściowo opłacony przez FiRmĘ, a częściowo z własnej kieszeni (więc ani to wyjazd służbowy, ani wakacje)


@elzevir: a to jest jakoś potwierdzone? skąd wiadomo kto i ile dopłaca do takich wyjazdów?
  • Odpowiedz
wakacje na początku września, a nie w sierpniu


@elzevir: szczerze to ja zawsze preferuje w tych chłodnych dniach w PL polecieć sobie do słonecznego i ciepłego miejsca i sobie w ten sposób przedłużyć lato.
  • Odpowiedz
@elzevir: szczerze to ja zawsze preferuje w tych chłodnych dniach w PL polecieć sobie do słonecznego i ciepłego miejsca i sobie w ten sposób przedłużyć lato.


@Protectorx: no, np. Chorwacja teraz xD

  • Odpowiedz
@elzevir: Byłem w Grecji (w sumie tez na Krecie) w zeszłym roku w drugiej połowie sierpnia to od upałów to myślałem że się zesram także no we srześniu nie dość że taniej to lepiej
  • Odpowiedz