Wpis z mikrobloga

Grzesiok to żeś bocie dał do pieca xD
Jeździłeś ciężarówkami jakby to ująć takimi typowo do upalania w terenie lub użytkowymi poza asfaltem? Miałeś styczność w ogóle z ciężarówkami? Bo takie p--------o napisałeś aż wypuściłem szybciej powietrze nosem.
Przewaga starych Kamazów czy Starów wiesz skąd pochodzi? M. in. z prostoty budowy i łatwości naprawy. Dodatkowo są to silniki które mają jeździć czy na domieszce paliwa lotniczego, nafty i innego byle czego co może być na polu walki lub w pracy w lesie czy bezludnych terenach pod ręką. Jeździłem wieloma starymi ciężarówkami od lat 70 do 90. I jeśli chodzi o teren to nie mają sobie one równych. Spojrzeć wystarczy na naszego Stara 266 który do tej pory jeździ mimo katowania go w wojsku a po tym katowań go przez osoby prywatne które go od kupiły z wojska. Już wiesz teraz bocie czemu wojsko zorientowało się i ograniczyło sprzedaż Starów? Masa ich została zmodernizowana ale są również te stare ze słynnymi silnikami SW które będą jechać na prawie wszystkim aby coś było w baku.
Ty zwyczajnie piszesz byle co aby pisać pod publikę a wiedzę masz jak ja o balecie xD
Nie chce mi się więcej ci pisać bo zapewne i tego nie będziesz mógł zrozumieć. Może któryś kolega np. ten @Smerek37 ci przetłumaczy.
NOWE CIĘŻARÓWKI PRZERASTAJĄ iksde

@impact18: nie widziałem. Ale widziałem powrót do produkcji kamazów z lat 90, bo nowsze ich przerastają


#ukraina #wojna #motoryzacja #samochody #bekazpodludzi
dzidek_nowak - Grzesiok to żeś bocie dał do pieca xD
Jeździłeś ciężarówkami jakby to ...

źródło: temp_file7056045209240124692

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach