Wpis z mikrobloga

@d4wid: jak można wprowadzać szereg ustaw nie przychodząc do sejmu albo głosując losowo i narzekać na bandę czworga xD
Pytanie o którą kadencję chodzi o tą w której PIS miał niepodzielną władzę o obecne składy kiedy PIS nadal w dużej mierze kontroluje sądy, prokuratury, TVP, służby i spółki
Nawet porządnej ustawy podatkowej nie potrafią napisać a mają tam minimum dwóch posłów po ekonomii z czego jeden cyniczny i zdeprawowany wyśmiewa
  • Odpowiedz
  • 23
@Programista500plus o jest i prawiczek co przyznał się, że z mamą mieszka i podnieca się bordo XD.
Pamiętaj, żeby znowu napisać, że kończysz dyskusję i zedytujesz tekst 5 razy na ripostę
  • Odpowiedz
@d4wid: @CrazyZdzich @Jariii Zamiast zajmować się nic nie znaczącą partią która oscyluje w granicach progu wyborczego zajmijmy się obecną władzą która łamie właśnie konstytucję. Donald złamał konstytucję i jeszcze się pochwalił tym na twitterze xD Czyli źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe, rozporządzenia oraz tweety Donalda Tuska xD
rodnekr - @d4wid: @CrazyZdzich @Jariii Zamiast zajmować się nic nie znaczącą partią k...

źródło: Screenshot 2024-09-09 at 19-55-55 Donald Tusk on X W oparciu o skargę sędziów Izby Cywilnej Sądu Najwyższego podjąłem decyzję o uchyleniu kontrasygnaty. _ X

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid

@Programista500plus tutaj konstruktywna argumentacja na pytanie jakie zadania konfederaci realizują. I ty mi prawiczku mówisz o lekach?

Wyjdź z domu, odstaw tę partię dla dzieci z tiktoka i dopiero pisz, a nie robisz matce wstyd.

Dlatego jestem właśnie za aborcją

Przypalowiec odmienia prawiczka przez wszystkie przypadki xD widac czego mu brakuje. Jeszcze raz napiszę. Nie wysylam cie do psychiatry bo już na bank chodzisz. Polecam tylko zmiane lekarza lub
  • Odpowiedz
  • 7
@Programista500plus ty nic nie możesz zrobić, tym bardziej wysłać kogoś, bo mieszkasz z mamą i pewnie płaci za neta, a ty piszesz te konfiarskie wysrywy z tiktoka. Duma narodowa. Pamiętaj, w pierwszej na Memcena, w drugiej na pisowca
  • Odpowiedz