Wpis z mikrobloga

@Lefty: Dobra typie nie pieprz głupot, bo takie asy od zawsze się odznaczały. U mnie w gimbazie też była taka ekipa co mogłeś w ciemno ich trzepać i na pewno coś znalazłeś. Wiecznie spizgane mordy z chińskim zwiadowcą, bluzy SSG i szerokie spodnie. Dzisiaj pewnie ciut inaczej ze względu na modę, ale schemat nadal będzie taki sam i nadal będzie to nieduża grupka takich samych patusów. Nikt nie trzepie jakiegoś
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: dobra typie nie pieprz głupot, bo takie asy zawsze się odznaczały, ale nigdy nie było psów na rozpoczęciu roku, ale teraz dopiero doczytałem, że to było poza szkołą więc nvm xd
  • Odpowiedz
  • 0
@_atreides

@phonekonto:

trzeba być niezłą szmatą, żeby sprzedać coś takiego dziecku

W czasach gimnazjum to u mnie dwóch uczniów miało solówkę bo jeden drugiemu na teren dilowania wszedł, a że był z mojej klasy i to mocno żyliśmy tym konfliktem.
  • Odpowiedz
@_atreides: co bardziej ogarnięte dzieciaki same sobie dadzą radę ogarnąć co trzeba przez internet. Jesteś w stanie bez 18stki wygenerować sobie internetowe karty płatnicze, doładowywać je psc, kupować krypto, bawić się w darknet. Nie mówię że tak tu było, ale nie doceniacie dzieciaków. Łatwo w wieku 30 lat patrzeć na młodych, że głupie dzieci, a jak się samemu miało 15 lat, to różne rzeczy się robiło albo o różnych słyszało.
  • Odpowiedz