Wpis z mikrobloga

@ytr42: Ta kobieta (chociaż ciężko bardzo to nazwać kobietą, bo kobieta się musi szanować) jest bardzo ciężko zaburzona. Jakkolwiek nie starałaby się tego wyprzeć i nazwać to co robi to p-r-o-s-t-y-t-u-c-j-a zwykła tyle, że w formie XXI wieku dostosowana do obecnych realiów.
  • Odpowiedz
@ytr42: jej filmiki sprzed lat były bardzo dobre, ale jak większość aktorek popadła w rutynę i jest dużo mniej fajnie. Wywiad pewnie obejrzę, ale stawiam w ciemno mocne zaburzenia. Natalia Starr pod tym względem jest normalniejsza (też ma fsiu wziu w głowie, ale wie jaka to jest branża i nie robi z siebie kanarka, co pierdzi cukrem).
  • Odpowiedz
@ytr42: Obejrzałem. Tak jak myślałem - wyparcie, unikanie odpowiedzi na trudne pytania, ego w kosmos i fałszywa skromność, brak szczerości, ale coś tam jej się we łbie kołacze. Parę razy parsknąłem ze śmiechu, jak usłyszałem że ceni sobie relację z paris hilton, która nawet przez swoją rodzinę (oraz kobiety z niej) jest uważana za totalną ścierę do grzmocenia, która do niczego innego się nie nadaje (mama i parę osób z
  • Odpowiedz