Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okno2137 Będzie ci j---c deszczem przez 6 dni. Wszędzie zorbi się błoto i koleiny ze gowno a nie na spacer czy w góry pójdziesz.
Mało tego wyjada te debile z offroadu czy krosam i zniszczą do reszty ścieżki bo fajnie w błoooootku brum brum.
Jak już będziesz miał dosyć to poczujesz w nosie swąd spalanych śmieci zbieranych od maja do połowy września.
  • Odpowiedz
@okno2137: no jak musisz zakładać bluzę i kurtkę, by wyjść na zewnątrz to c--j nie komfort.
Komfort jest wtedy gdy wychodzisz z domu na ogródek w samych spodenkach i jest miło i przyjemnie, potem jak zajdzie słońce to zakładasz koszulkę.
A nie że koszulka, bluza, kurtka a i tak jak postoisz w cieniu na wietrze to przyjemnie nie jest.
  • Odpowiedz
@f9JXBEArQ2H4TKl

Uwielbiam 5 minutowe ubieranie sie i rozbieranie za kazdym przekroczeniem progu domu, wspaniale wykorzystany czas


Hmm, a co ubierasz na zimę? Bo względem lata to u mnie różni się tym że zakładam kurtkę i ewentualnie czapkę/rękawiczki, ale zdjęcie tego zajmuje mi około pół minuty, nie wiem jak miałbym to wydłużyć do 5 minut
  • Odpowiedz