Wpis z mikrobloga

@papaey1991: ja bym bardzo chcial wiedziec Twoja opinie i nastawienie wobec Pacyfiki. u mnie w katowicach jest taki znany zaklad gazowniczy, raz tam wbilem a ci j-----e mieli no bez klamania z 10 Pacyfik u siebie na placu xD auto jest ladne, ale czemu ludzie tak lgną do niego? nie ma nic lepszego w tej cenie i z takim nadwoziem/gabarytem?
  • Odpowiedz
@stary_grat: daj przyklad.

7 miejscowy van z benzynowym silnikiem ktory da sie zagazow i przesuwnymi drzwiami zeby dzievi wygodnie pakowac. Bo ja juz kilka miesiecy szukam i za kazdym razem na jakims amerykancu sie konczy.

Jedyna alternatywa to chyba sharan 2.0

Sprawa sie komplikuje jak pojawia sie trzecie dziecko i brakuje foteli.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: z ciekawości zerknalem co pisza ne reddicie to faktycznie jakbym mial wybierac Pacifica vs Odyssey, Sienna i Carnival to nawetbym sie nie zastanawial. pomiajjac fakt ze pozostalej trojki to nawet w PL sie nie sprzeda pozniej
  • Odpowiedz
@stary_grat: to chyba innego reddita czytasz, bo pacifike biora ci ktorych nie stać na sienne/odyssey :)

Fajnie wyglada ta pacifica, szczegolnie po 2021, to fakt, ale gdybym miał wybierać to Sienna/Odyssey bez mrugnięcia okiem. Ale na nasze europejskie warunki raczej kupię sharan/alhambra/s-max
  • Odpowiedz