Wpis z mikrobloga

  • 5
@emasele to kiedy Tusk zaczyna budować fortyfikacje z granicą Królewca? Ja już nie wiem... Pisiory drą mordę na ruskich, bo twierdzą, że zestrzelili tupolewa, a wy, że są za nimi xD konserwatyzm jest najlepszym napędem państwa, tylko nie akurat ruski czy północnokoreański. Lewactwo cofa o lata świetlne cały dobytek kulturalny w Europie i miesza społeczeństwa prowadząc do wojen domowych. Ciekawe czemu nie śmiejecie się z "konserwatyzmu" przybyszy, którzy za kilkadzesiat lat
  • Odpowiedz
  • 2
@fledgeling czyli KO już nie kupuje i rozumiem odgradza się od Królewca? Pełowcy nawet nie chcieli budowy "płotu" z białorusią, ale zmienili zdanie, bo Niemcy zamknęli z nami granice, bo jednak też w nie w porę zauważyli ile nielegalów do nich napływa. Ogólnie strefa "Schengen" to już tylko prahistoria dzięki lewactwu, które nadal robi b----l z Europy. Wyjeżdżając z Chorwacji - kontrola Słoweńska. Wyjeżdżając z Chorwacji - kontrola austriacka. Wyjeżdżając z
  • Odpowiedz
  • 1
@emasele no to powiedz mi kolego co teraz "twój" rząd robi to czego nie robił PiS? Nie jestem pisiorem i mam ich za równe to samo g---o, ale zastanawiam się co mają w mózgu ludzie, którzy myślą, że ich bożek robi coś nowego, albo rezygnuje ze starego. Mam nadzieję, że chociaż te śmieszne niedziele handlowe przywrócili po 100 dniach rządów? xD xD może te kwota wolna od podatków jest pchana na
  • Odpowiedz
  • 1
@emasele w co trafiłeś? Skoro nie potrafisz odpisać to raczej ja trafiłem głąbie ;) nie potraficie odpisać nawet na jeden najprostszy argument
  • Odpowiedz