Wpis z mikrobloga

Zawsze miałem bekę z typów którzy tak podniecają się ruchaniem. Czaicie mieć satysfakcję z tego że robisz ciup ciup i potem wytryskasz trochę białego płynu? Przykro mi, że niektórzy czynią z tego jakiś punkt honoru, lub wręcz mają na tym punkcie obsesje. Człowiek dlatego rządzi światem ponieważ wyewoluował ponad poziom zaspokajania swoich zwierzęcych instynktów - życie przeniosło się na inne płaszczyzny, na przykład duchowe i intelektualne. I TO jest właśnie prawdziwy wygryw - poznanie drugiej osoby, kobiety, pod tym względem. Jakie ma poglądy polityczne? Jakie wyznaje nurty filozoficzne? Jakie ma zainteresowania? Właśnie TO, zeksplorowanie tego obszaru powinno być celem prawdziwie wysublimowanego człowieka, poszerzenie swoich horyzontów poprzez skonfrontowanie ich z innymi poglądami, a nie jakieś żałosne machanie genitaliami.

Najbardziej lubię sytuację gdy któraś z koleżanek przychodzi do mnie po tym jak jakiś prostak ją wyruchał i w-----ł z mieszkania. Kocham to jak szukają we mnie wsparcia emocjonalnego, bo wiedzą, że osiągnąłem wyższy stan samoświadomości niż jakiś mięśniak z siłowni, i mogę im to zagwarantować. Otarcie ich łez i wysłuchanie ich jest największym darem jaki można od kobiety dostać. Czasami podczas naszych późniejszych dyskusji widzę jak ejakulat jakiegoś "alfy" zdeponowany w jej skarbnicy wycieka jej po nodze, a my akurat dyskutujemy nad wyższością lewicowej myśli politycznej. Żal mi jest wtedy tego gościa, serio - mam nadzieje że jesteś usatysfakcjonowany takim życiem, wieczną pogonią za prymitywnymi rządzami, nigdy nie zaznanie intelektualnej rozkoszy dogłębnej rozmowy. Ja będę poznawał nowe archetypy myśli, rozpatrywał rzeczy o których tobie się nawet nie śniło, a ty dalej się tylko spuszczaj w losowe dziury przegrywie.

#wygryw #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #s--s #p0lka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bolidupsko: też nie czaje, mamy dwudziesty pierwszy wiek, dziewczyny chodzą półnagie po ulicy a faceci nadal jak zobaczą kawałek d--y to mogliby oddać majątek cztery pokolenia w przód żeby zakisić

w dodatku to takie prymitywne, dążenie do kopulacji, no i dobra a potem co jak ci juz popusci szpary? ambicja piętnastolatka

jak widze na jakims fb czy insta że laska wstawiła zdjęcie na którym ma pończochy a w komentarzach już
  • Odpowiedz
Zawsze miałem bekę z typów którzy tak podniecają się ruchaniem. Czaicie mieć satysfakcję z tego że robisz ciup ciup i potem wytryskasz trochę białego płynu? Przykro mi, że niektórzy czynią z tego jakiś punkt honoru, lub wręcz mają na tym punkcie obsesje.


@bolidupsko: Jakiś czas temu wchodziłem na 6obcy ponieważ przypomniałem sobie o takiej przestrzeni w internecie jeszcze z czasów gimnazjum gdzie normalnie można było sobie pisać tam z ludźmi
  • Odpowiedz
Kocham to jak szukają we mnie wsparcia emocjonalnego, bo wiedzą, że osiągnąłem wyższy stan samoświadomości niż jakiś mięśniak z siłowni, i mogę im to zagwarantować. Otarcie ich łez i wysłuchanie ich jest największym darem jaki można od kobiety dostać.


@bolidupsko: Generalnie większości normalnych kobiet właśnie na tym zależy.
  • Odpowiedz
@sberatel: pasta nawet nawet, nie gadaj. Przy

wycieka jej po nodze, a my akurat dyskutujemy nad wyższością lewicowej myśli politycznej

ryknąłem głośniej niż powinienem
  • Odpowiedz