Wpis z mikrobloga

Bardziej w---------a morda niż Polański czy Nowaczkiewicz
Polak przynajmniej jest błaznem we freakach i daje walki, a on dosłownie tylko komentuje życie innych
Taki kleszcz który tylko podczepia się pod kogoś, Wardega przynajmniej robi na innych teczki, podsłuchuje itp a on tylko siedzi i czeka na gotowe żeby skomentować czyjąś robote/research

#famemma
bizzi0801 - Bardziej w---------a morda niż Polański czy Nowaczkiewicz 
Polak przynajm...

źródło: a77ec341be3e8ea15ddffec97aeaef00

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak parę lat temu go oglądałem to robił content o muzyce elektronicznej - newsy, wywiady itp. Robił tam po kilka albo kilkanaście k wyświetleń, ale lubiłem wtedy oglądać jego kontent, bo fajnie wypełniał tą niszę i wtedy jeszcze dosyć mocno śledziłem scenę EDM. Potem poszedł w stronę commentary/newsów o influ i fajnie mu to oddało. Teraz w tym zgrzycie z gimperem jakoś mnie nie przekonuje.
  • Odpowiedz
@bizzi0801 wiem, że ktoś taki jak revo istnieje, ale nie znam typa i szczerze mam gdzieś, ale cały wykop robi dosłownie to samo tylko, że na portalu a nie na jutube. xD każdy ma swoją opinie i może wygłaszać gdzie chce

was to bardziej boli, że on za to dostaje gruby hajs i pracować nie musi a wy to robicie probono

@kaczek93 facet poszedł na siłke - "ujowo, że się
  • Odpowiedz