Wpis z mikrobloga

@Kejesen Ja to bym chciał w odwrotną stronę, ale kolega jadł wafle ryżowe, kukurydziane i tym sposobem zatykał żołądek wiec nie czuł głodu, gorzej z dostarczaną energią, ale wiadomo to był jego sposób.
  • Odpowiedz
  • 1
@Von_Kaevum: W drugą w sensie, że przytyć? Ja w rok wbiłem z 86kg do 102kg, wystarczyło pół dnia leżeć, pić 8 browarów dziennie i jeść co się chce, no głównie tłuszczu dodawałem wszędzie w opór
  • Odpowiedz
  • 0
@JackBauer666: No gdy patrzę na statystyki na Fitatu to z reguły mam dzienny nadmiar białka, tłuszcze w normie i węgli właśnie za mało. A z ciekawości, czemu się unika tych węgli gdy się zbija wagę?
  • Odpowiedz
@Kejesen: nie wiem ile ale może nie prowadzaj drastycznych zmian jedzeniowych, ale za to dorzuć więcej ruchu

ja jem co chce, codziennie żarcie zamawiane/z knajp/cateringów/itp, w domu dobijam się warzywami, owocami, źródłami białka oraz jakimiś super foodsami jak orzechy czy kiszonki i mam niższą wagę niż ta którą planujesz osiągnąć przy tym samym wzroście praktycznie xd spokojnie zjadam z 3-4k kcal dziennie
ale codziennie uprawiam sport, głównie bieganie i rower.
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: Kazdego wybor i c--j ci do tego. W ryj to ty powinienes dostac za brak wiedzy i pucowanie sie do wszystkich, bo jak widac - nie umiesz dyskutowac. Do szkoły matole
@JoeGlodomor : Nie karm toksycznej ameby umyslowej, bo szkola sie zaczela to tacy jak to cos musza odreagowac. Pewnie leja go w szkole i domu i tylko sapie do kazdego i szuka guza, a na brak argumentow
  • Odpowiedz