Wpis z mikrobloga

@Kusher: nie napisał, że jest najlepszą opcją na cokolwiek, tylko napisał jedno słowo - konfederacja.
Politycy chcą żebyście się rzucali sobie do gardeł jak zwierzęta, żebyście nie byli w stanie się dogadać. I ty się tak zachowujesz, jak zmanipulowany.

Czym się różnisz od starych dziadów, reagujących agresją na słowo "Tusk"? Pytam nieironicznie.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: nie jestem zmanipulowany, pałam nienawiścią do rosji, ruskich śmieci i ludzi icb popierających/realizujących ruską propagandę
A tym jest właśnie konfederacja i afd
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: historia mnie wytrenowała aby myśleć że rosja to jest nic pozytywnego, a ludzie którzy z miłością patrzą na wschód to debile i przygłupy którzy nie wyciągają wniosków z historii
  • Odpowiedz
@Kusher: COOOOOO XD przecież on napisał tylko "konfederacja" i to w kontekście kredytu 0%, nic nie pisał o żadnej sympatii do Rosji. Jaka rosja, o czym ty gadasz. Nie wiesz nawet, czy chłop głosował na konfe, nic nie wiesz.
  • Odpowiedz
@Kusher: jacy znowu ludzie wschodu? Na 99 procent pisałeś do Polaka. Stary, wiesz jak to wygląda z boku? Jakbyś miał obsesję, jakąś paranoję.

Mówię ci nieironicznie, z dobrego serca: przestań szukać wokół siebie wyimaginowanych wrogów. Ja wiem, że to Internet i jesteś bezkarny, nikt ci w mordę nie da, ale zachowujesz się jak czubek.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: konfederacja dla mnie I wielu innych to rusofile, nikt z tej partii niigdy nie potępił rosji za jej atak na Ukrainę , to mi wystarczy, o Braunie i sojuszu z Afd nie wspominając
A głosując na tych zdrajcow musisz mieć wschodni mozg/myślenie,
I ja nie szukam wyimaginowanych wrogów, wróg jest jeden - ruskie śmiecie i ludzie ich wspierający
  • Odpowiedz