Wpis z mikrobloga

#tenis w sumie to czemu ta Abramowicz jest tak hejtowana? Ja nie kojarzę innej zawodniczki w tourze, która byłaby tak dobrze ogarnięta pod względem zmian nastrojów itd. W sumie dlatego jest numerem 1, bo potrafi utrzymać formę cały rok.
A hejtowanie psycholog, która nie tylko opiekuje się naszą najlepszą tenisistką, ale też jedyna zawodniczka co zdobyła złoto w Paryżu? Absurd.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miki4ever: Kiedyś miałam okazje z Panią Darią rozmawiać i tak jakoś coś mi nie pasowało. Później widząc jej zachowanie w 2021 jak robi karierę medialną udzielając wywiadów na temat swojego pacjenta, zniechęciło mnie to całkowicie. Krótko mówiąc nie podoba mi się jej etyka pracy. Nie mówię, ze nie zrobiła dużo dobrego z Igą, ale uważam, że ta relacja mogła się wyczerpać po 5 latach pracy. No, ale to moja subiektywna
  • Odpowiedz
Ja nie kojarzę innej zawodniczki w tourze, która byłaby tak dobrze ogarnięta pod względem zmian nastrojów itd. W sumie dlatego jest numerem 1, bo potrafi utrzymać formę cały rok.


@miki4ever: chyba inny tenis oglądasz chłopie XD. Numerem 1 jest dlatego, bo większość nie ma podjazdu pod kątem przygotowania fizycznego, więc nawet jak tenis nie dojeżdża to wywali się dopiero na kimś z powiedzmy TOP20 a nie jakiejś totalnej randomce
  • Odpowiedz
@miki4ever: jakaś dziwna relacja jest pomiędzy Darią i Igą. Psycholog powinien być w cieniu. Wielu sportowców korzysta z pomocy psychologa a jakoś nie potrafię sobie przypomnieć kogoś z twarzy. Pewnie dlatego że nie ma parcia na szkło i socjal media. Tu jest inaczej. Ludzie widzą ją na każdym meczu, na jakimś wyjściu na miasto itd. Tak jak mówią a ten sportowiec się zakochał w i zaraz zejdzie z formy, tak
  • Odpowiedz
@miki4ever: Dziwny charakter znajomości, dla mnie to ma znamiona zaborczej relacji i trzymania Igi pod kloszem, co wg mnie jest niezdrowe. Patrząc z boku, bez wiedzy co się dzieje wewnątrz teamu, mi to wygląda na uzależnienie pacjenta (Igi) od lekarza (Darii) i dla mnie jest to patologiczne.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Ja natomiast abstrahując od tej pani przejdę do Igi, czyli rezultatów jej pracy. Moim zdaniem Iga wcale się tak nie poprawiła pod względem emocjonalnym. Teraz po prostu lepiej ukrywa emocje na korcie (to na plus, jeśli rywalki nie widzą), ale to wszystko i tak się w niej kumuluje i wpływa na grę, a poza kortem też dość szybko wychodzi, co pokazały choćby dziś kamery ESPN
  • Odpowiedz
w sumie to czemu ta Abramowicz jest tak hejtowana?


@miki4ever: Nie tylko ona ale caly team i sama Iga. Myślę, że to ruskie trole hejtuja za nastawienie Igi wobec ruskiej napuści na Ukrainę i jej poparcia dla narodu ukraińskiego. Ruskie chwasty są mocno zakorzenione w WTA i ATP i płynie tam spora kasa z moskwy, więc każdy kto to podważa staje się wrogiem.
  • Odpowiedz
@zolgar tak, tak, i ruskie trolle każą Idze grać piach, zejdź na ziemię XD.

@miki4ever Daria jest hejtowana, bo od wielu lat mówi się o tym, że jest dla czołowej polskiej tenisistki kimś święciej niż tylko panią psycholog i generalnie ta relacja ma nie być zbyt zdrowa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba cały polski światek tenisowy uznaje ją za hochsztaplerkę i manipulatorkę.
  • Odpowiedz
tak, tak, i ruskie trolle każą Idze grać piach, zejdź na ziemię


@camelinthejungle: no tak, są też pożyteczni idioci, którzy szczekają czasami głośniej niż ruskie trole i nie biorą za to nawet 69groszy. Po prostu powielają ruski hejt za darmo. Sam nie wiem co gorsze.
  • Odpowiedz
Po prostu trzeba mieć nierówno pod sufitem


@2-aminopirydyna: bardzo łatwo przypisujesz innym swoje przypadłości. Ruskie mają wiele powodów, żeby hejtowac Ige Świątek. Przez 2 lata, najbardziej rozpoznawalna polska sportsmenka, nosiła na czapce ukraińską flagę. Oglądały to miliony osób na całym świecie. I to w sytuacji wojny, kiedy putin postanowił zniszczyć państwo i naród ukraiński. A ruskiej flagi niet, nawet jak kacap wygrywał szlema. Poza tym wprost mówiła, że ruskie nie
  • Odpowiedz