Wpis z mikrobloga

Co za haki może mieć Boxdel i dlaczego tak bardzo go broniono w momencie wybuchu Pandory? Odpowiedź jest taka jak zawsze w podobnych przypadkach „Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze”

Pamiętam jak w styczniu zacząłem trochę kopać w kierunku biznesów i siatki powiazań ludzi z fame. Firmy które praktycznie istnieją tylko na papierze, czy choćby wątek 78 letniej pani Danuty która w przeciągu miesiąca założyła w 4 różnych miastach fundacje z branży OZE.

Tutaj link do tematu: https://wykop.pl/wpis/74777095/gola-mowi-ze-w-gre-zainwestowal-2-miliony-jest-to-

Pomimo dobrego przyjęcia w komentarzach zaczęło się dyskredytowanie, czy twierdzenie, że tam nie ma nic dziwnego bo zarobili to inwestują i nie ma się tam czego doszukiwać. Próbowałem nawet uderzać z tym do kogoś kto ma większe możliwości zarówno w researchu jak i nagłośnieniu tematu.

Co ciekawe chłopaki z nie wiem ale się dowiem stwierdzili, że to jest normalne i oni nawet nie wiedzą co tam niby miałoby być podejrzanego i finalnie skwitowali to, że sobie tak optymalizują finanse. Jedynym który zaczął kopać i drążyć zakulisowe powiązania był Barankiep czyli @shredded który w czerwcu mówił o siatce powiązań, Sokołowskim odpowiadajacym za PR Fame i jego powiązaniami oraz jego poprzedniej agencji R4S którą interesowało się CBA i „ukladzie wrocławskim”. Wtedy jednym większym który jakkolwiek poruszył materiał baranka był mlekołak obśmiewając temat i robiąc z tego foliarska teorie.

#famemma
GoodGuyChucky93 - Co za haki może mieć Boxdel i dlaczego tak bardzo go broniono w mom...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co ciekawe chłopaki z nie wiem ale się dowiem stwierdzili, że to jest normalne i oni nawet nie wiedzą co tam niby miałoby być podejrzanego i finalnie skwitowali to, że sobie tak optymalizują finanse.


@GoodGuyChucky93: bo trochę tak jest. moi rodzice od zawsze mieli firmy i też kombinowali, żeby płacić niższe podatki czy jak uniknąć zusu. Chociaż w ich skali na bank dzieją się "ciekawsze" rzeczy niż to co oni
  • Odpowiedz
@mateusz-st2468: albo przepisać firmę na żonę, która pracuje na etacie i tam za nią płacą zus a sobie zakupić 2ha pola, ogłosić się rolnikiem i płacić krus, któy rocznie wynosi tyle co miesięczny zus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Oczywiście jednak czy przy Pasternaku powstałej w 2020 spółce „PGW investment Polska grupa węglowa” obecnie samo „PGW investment” z podmiotem działalności Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych (46.71.Z) dalej możemy mówić o niczym podejrzanym?
  • Odpowiedz