Wpis z mikrobloga

z końcem tygodnia mój pracownik się zwalnia, w sumie bardzo dobrze bo i tak był na odstrzale i tak czy inaczej bym go wyrzucił, no ale z racji tego, że sam się zwalnia i chce polubownie i kulturalnie sprawy załatwić to namówiłem go, żeby zrobił imprezę pożegnalną, czyli w sensie, że ma postawić duże ilości wódki, żebym ja sobie za jego hajs pochlał, no i on jutro te wódkę przynosi. Widzicie jak to jest, rozmawiać z ludźmi to trzeba umieć
z fartem
#oswiadczenie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MegaSprawiedliwosc666: ja od pracowników nie wymagam i nawet nie oczekuje szacunku jakiegoś, mi nie jest potrzebny od nich szacunek tylko praca, żebym ja zarabiał jeszcze więcej, mogą mnie nienawidzić, i gardzić mną, ale mają dla mnie zarabiać pieniądze, bo na tym polega biznes w moim wykonaniu wariacie

@Kj5s6f2dk7s54o nie nie nie, to może u Ciebie w rodzinie są takie komunistyczno esbeckie korzenie, że donosicielstwo jest czymś dobrym, w moim życiu nie ma takich rzeczy, nigdy nie było i pewnie nigdy nie będzie, ja siebie samego szanuje i szanuje swoje słowo

@stormi kicia
  • Odpowiedz
  • 0
@proteina_sin_huevos: mnie nikt nie jest na chwilę obecną w stanie upić, bo jestem w bardzo dobrej formie alkoholowej i mogę bardzo dużo wypić, to mi nie grozi mordko
z fartem

@MegaSprawiedliwosc666 a co Ty myślisz, że ja będę dokładał do jakiegoś człowieka, bo mi sprawia przyjemność zatrudnianie kogoś, kto nie zarobi sam na siebie, a tym bardziej dla mnie? Czy Ty masz mnie za frajera jakiegoś? Ja ludzi szanuje,
  • Odpowiedz
  • 0
@MegaSprawiedliwosc666: płacę kilka razy więcej niż mają na umowie wariacie, bo oficjalne jakieś kwity to są tylko konieczne formalności, a ja dogaduję się z ludźmi normalnie po ludzku, za pomocą mowy i słów, a nie papierków
z fartem

@proteina_sin_huevos no dalej se na internecie pisz do mnie wariacie jakieś śmieszne teksty, chociaż śmieszne to może one są dla Ciebie, dla mnie delikatnie zabawne są, no ale musisz się bardziej
  • Odpowiedz
  • 0
@MegaSprawiedliwosc666: a dlaczego mam nie brać? Jaki miałbym wtedy interes, aby tych ludzi mieć mordko?
Jeżeli oddawałbym 100% i nie brał nic dla siebie, to mógłbym robić sam, i miałbym tyle samo, co mając 20 ludzi, no tu nie ma logiki żadnej przecież.
z fartem
  • Odpowiedz