Wpis z mikrobloga

@Cineczeq: gorzej, jeśli istnieje "podkładka" i z samych liczb wyniknie jeszcze, że to prawda i dopiero po głębszej kontroli wyszłoby, że to, owszem, prawda, ale g---o prawda.
  • Odpowiedz
@mulligan Szanowni Państwo,

Na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późn. zm.), zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie informacji publicznej dotyczącej liczby maili i telefonów, jakie wpłynęły do Ministerstwa Rozwoju i Technologii w sprawie wsparcia w uzyskaniu kredytu z oprocentowaniem zero procent, do momentu wypowiedzi medialnej Pana Władysława Kosiniaka-Kamysza, która miała miejsce 4 września 2024 roku podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

W szczególności proszę o:
  • Odpowiedz
@Cineczeq: chyba jeszcze dodam pkt 3 z zapytaniem o to w jaki sposób były weryfikowana prawdziwość tych zgłoszeń, tj. czy istnieje możliwość, że np. wąska, zorganizowana grupa osób mogła wykonać tego typu akcję ;)
  • Odpowiedz
@Cineczeq Kosiniak łap gotowca:

"Nie prowadzimy statystyk odbieranych telefonów i nie mamy historycznych zapisów rozmów, a więc nie jesteśmy w stanie przygotować takiego zestawienia.

Jeśli chodzi o emaile, to nie dysponujemy zestawieniem tematycznym. Analiza treści wszystkich wiadomości jest kosztowna i czasochłonna. Zgodniet z ustawą, możemy udzielić informacji jeśli nie nakłada to konieczności znaczącego wkładu czasowego i finansowego. W innym wypadku koszty musi ponieść proszący o zestawienie. Analizę wiadomości i przygotowanie zestawienia
  • Odpowiedz
@mk321: nie wydaje mi się, żeby z tego wpisu wyszedł spam. Wezmę zapytanie OPa, dodam coś od siebie i wyślę. Niech Areczek popracuje, może w tym czasie uda się zdefraudować 100k mniej bo wolniej papiery przeniesie ;)
  • Odpowiedz
@mulligan jak wysłał tylko OP i ty (przy okazji dodasz coś od siebie), to spoko. Ale chciałem zapobiec akcji "spamujemy informacją publiczną, łapcie treść i bez czytania wysyłajcie wszyscy". I pójdzie 4000 zapytań.
  • Odpowiedz
dlatego dałem osobno za i przeciw. XD bo wiem, że by policzyli zbiorczo XD


@Cineczeq: mnie chodzi o to, że mogą maile za i przeciw naprawdę mogą istnieć. Podpisane pod nimi osoby (o ile są podpisane) - już wcale niekoniecznie.

W obecnych czasach, wygenerowanie 10 000 różnych od siebie maili zajmie mi max kilka godzin.
  • Odpowiedz