Wpis z mikrobloga

Cos pompuje ta nvidia na pre, chyba nie bedzie sub 100 :/ (A moze?)


@golomb13: Dzieci hossy mają dziwną przypadłość: Gdy spada, to "ze spokojem" recytują, że longterm, że zobaczmy co na koniec miesiąca, kwartału, co w raporcie, jaki guidance. Gdy rośnie, to byle pierd w górę na pre/after staje się jutrzenką nowej, dzikiej pompy.
  • Odpowiedz
na takim śmieciu to zarabiają jedynie grubasy. Jak na razie cała ulica traci


@KMDZ: Trzeba było być niezłym ananaskiem żeby w tym roku być stratnym na nvidii xD
  • Odpowiedz
@Talarsson: co Ty gadasz. Straciła od czerwca 30 procent. Jedna wielka spekuła. To, że Ty wszedłeś wcześniej i teraz nadal jesteś na plus to tylko dlatego bo po Tobie inni się rzucili na te akcje spekulując, że nadal bedize winda w górę. A to jest zwykła piramida. Wszyscy, którzy weszli od czerwca teraz są na minus jakoś.

Może się Ty pochwalisz ile jesteś na plus na niej jak innych tak
  • Odpowiedz
  • 1
@KMDZ: Ale byczku on sprzedal, wlazl ponownie jak spadla i tak dalej, nikt nie trzymal tego dla samego faktu trzymania tylko zeby na tym zarobic. Ja sam jestem 1700 USD do przodu tylko na nvidii od maja.

przeciez na kazdym swingu jak spadla 10% a pozniej odrabiala po 13% na dzien szlo zarobic.
  • Odpowiedz
Już od pół roku wsiadanie do tego pociągu było hazardem ale wykopki jak zwykle zaskoczone - bo miało rosnąć do końca świata.
  • Odpowiedz
@DJ007 spadzie maja dziwna przypadłość: gdy rośnie, siedzą cicho pod kamieniem, gdy pojawi się korekta, to się wynurzają i na nowo snuja swoje wizje, ze tym razem to już ten początek bessy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj -3% na NASDAQ, NVDA -10% i do tego ABB na XTB, ktoś tu miał świetny dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@golomb13: no to twoje słowa potwierdzają moją tezę, te akcje służą jedynie do spekulacji i są co najwyżej memstockiem w porównaniu do takiego apple albo mety
  • Odpowiedz
@Talarsson: być może to są ludzie co kwiczą gdy weszli jak było po 130$ xd przecież kupując na początku tego roku to nie dało się na tym stracić nawet po tych zwałach. Ale nie wiem może ludzie chcą kupić i mieć już na jutro 30 do góry.
  • Odpowiedz
gdy rośnie, siedzą cicho pod kamieniem, gdy pojawi się korekta, to się wynurzają i na nowo snuja swoje wizje, z


@maniek74: Dwie strony tej samej monety. Mało osób to rozumie i traktują głos podaży jak coś nienaturalnego. To akurat typowe dla dzieci hossy

ktoś tu miał świetny dzień


@maniek74: Na razie to mam covid i ledwo żyję
  • Odpowiedz
@KMDZ: Z twojego beczenia o tym że ludzie którzy kupili w czerwcu są stratni. Stock zalicza korektę a ty frustrację i wylewasz żale że to spekuła i piramida.
  • Odpowiedz
@Talarsson: Bo jest spekuła i piramida, w dyskusji powyżej właśnie przecież wyszło, że sam spekulowałeś a potem wychodziłeś na górce z tej piramidy
  • Odpowiedz