Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@cocojambo210 na jednym zleceniu miałam kota to był kot babci która miała schizofrenie i tylko dzięki temu kotu chyba wytrzymałam. Przychodził mi do łóżka spać razem
  • Odpowiedz
  • 1
@Sudice ja mam takiego kotka ze spać nie chce razem, ale wystarczy to że rano po wstaniu trzeba go pomiziać na dowidzenia, po powrocie z pracy przybiega od razu na przywitanie, jak się z nim bawię albo wezmę na ręce to zawsze mruczy. Nie jest jakimś wielkim przytulasem ale i tak się robi cieplutko na serduszku gdy się go widzi. Ot taka magia zwierzątka, poznałem dopiero w wieku 30 lat bo
Emble - @Sudice ja mam takiego kotka ze spać nie chce razem, ale wystarczy to że rano...

źródło: temp_file8577825081253594082

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Emble moja mama też nigdy kotów nie miała a jak już dostała to się zakochała coś musi w tym być one się zachowują tak jakby wszystko rozumiały opanowane, ja z tamtym potem spędziłam 6 tyg ale jakoś czułam jakby smy czytali nawzajem swoje myśli xd zazdroszczę Ci tego kota ( to ten z którym spędziłam te 6 tyg ) babka mówiła wtedy że on taki ufny do mnie kiedy czuje dobrą
Sudice - @Emble moja mama też nigdy kotów nie miała  a jak już dostała to się zakocha...

źródło: temp_file3911811078421482513

Pobierz
  • Odpowiedz