Wpis z mikrobloga

Dziś złożyłem donos w spółdzielni mieszkaniowej, o podrzucanie śmieci (opony, przepracowany olej, meble) pod wiatę śmietnikowa przy moim bloku. W donosie zawarłem zdjęcie auta, rejestracji, i nawet filmik jak to wszystko wypieprzaja ()

#patologiazewsi bo bus na rejestracji z #radom i adresem sklepu na pace xD

Czuję się z tym bardzo dobrze, trzeba tępić takie zachowanie.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrakkainenV na normalnym osiedlu powinien być podstawiony kontener na tego typu bzdety, meble, opony czy chuje muje. Nie dość że człowiek płaci jak za zboże za wywóz śmieci, segreguje wszystko aby odciążyć firmę śmieciarzy to jeszcze najlepiej wszędzie wszystko wozić samemu. Raz w miesiącu na wioskach ludzie wypierdzielaja wszystko jak leci o potrafią przyjechać i zabrać. Na osiedlu to o Panie jedz sobie samemu. Nie wiadomo na c--j takie wywindowane ceny
  • Odpowiedz
@DrakkainenV:

nie. Za to jest pszok, który przyjmuje wszystko, przez 6 dni w tygodniu.

Moje doświadczenie z dwóch różnych miejsc jest takie, że pszok żąda, żeby opona była zdjęta z koła, a najlepiej przecięta, a ja nie mam czym, więc jadę na inne osiedle wyrzucić do cudzego kontenera na wielki gabaryt albo oddaję kumplowi co pracuje w warsztacie i oni sami to niszczą i oddają na pszok. Za to olej
  • Odpowiedz