Wpis z mikrobloga

U mnie w #tarnow kolejny raz w tym miesiącu "przypadkiem" zapaliło miejsce, na którego zburzenie od ładnych lat nie zgadza się konserwator zabytków. Chodzi o młyn Szancera w Tarnowie. Ostatni "samozapłon" miał miejsce 23 lipca 2024. Jeszcze
wcześniejszy "samozaplon" odbył się pod koniec stycznia tego roku. Na wielogodzinne akcje gaśnicze leci hajs, który mógłby iść na rozwój miasta. Proszę o #wykopefekt . Skoro jest to 3 pożar w tym roku, to moze warto zadać pytanie właścicielowi, jakie kroki podjął w celu zabezpieczenia budynku przed samozapłonem? #krecimymalysza #tarnow #tarnow #malysz #mafia #polska
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MacintoshTheRebel: Tzn. ale wiesz... nie ma dowodów, nie ma problemu ;p Tal się robi w całym kraju... nic z tym nie zrobią.

ps. jak chcesz zasięgów to trzeba znalezisko, obrazki, linki do informacji o pożarach... bo to jest tylko wpis, bez informacji, nawet nie idzie zweryfikować, czy piszesz prawdę.
  • Odpowiedz
Skoro jest to 3 pożar w tym roku, to moze warto zadać pytanie właścicielowi, jakie kroki podjął w celu zabezpieczenia budynku przed samozapłonem


@MacintoshTheRebel: Może warto zadać pytanie konserwatorowi, kiedy wyciągnie sobie z p---y kilkanaście milionów czy ile kasy zapewne potrzeba na restaurację jakiegoś parcholewa, które pewno i tak nie przynosiłoby żadnych przychodów?
Nawet nie muszę czytać artykułu, by wiedzieć, że typowy konserwator badziewia jest typowy...
tellet - >Skoro jest to 3 pożar w tym roku, to moze warto zadać pytanie właścicielowi...

źródło: 1920px-M%C5%82yn_Szancera_fot.1

Pobierz
  • Odpowiedz
@MacintoshTheRebel: ale to było cokolwiek wartościowego czy jakieś budy jak 95% tych chronionych przez konserwatora obiektów?

Jeżeli państwo poprzez konserwatora uznaje że jakiś obiekt jest szczególnie cenny to niech go wykupi ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
@MacintoshTheRebel: to ja polecam przyjrzeć się konserwatorom zabytków. Z gówna robią dobro światowe, potem bez ich zgody nie możesz fug w łazience położyć. Ten kto miał do czynienia z konserwatorem w cyrku się nie śmieje.
  • Odpowiedz
@LuigiVampa1: nie, przychody ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Żeby to się zbilansowało i był dochód, to trzeba cudu, a ja mówiłem o prostym przychodzie, czyli żeby w ogóle coś wpadło po takim odnowieniu. Jak jeszcze miało by być zgodnie z życzeniami konserwy, to jest możliwe, że inwestor upadnie nim je wszystkie spełni.
  • Odpowiedz
@tellet brak przychodów znaczyłby, że lokal w ogóle się nie otworzy, co jest jednak dość wątpliwe, bo ktoś musiałby być bardzo głupi, żeby działać, nie mając szans na otwarcie lokalu.
  • Odpowiedz