Wpis z mikrobloga

Niestety sympatyczna moderacja ściągnęła mi wpis za to, że nazwałem Brauna po imieniu. Napiszę więc ponownie: daily reminder, że Konfederacja to partia działająca na rzecz Rosji, a Grzegorz Braun powinien zostać uznany za zdrajcę, zostać deportowanym do Moskwy i mieć zakaz wjazdu na teren Polski.

#konfederacja #ukraina #rosja #wojna #polityka
Qersoui - Niestety sympatyczna moderacja ściągnęła mi wpis za to, że nazwałem Brauna ...

źródło: br3

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 136
@g5fjju: Te lewaki są z nami w Europie?

Ta "rozbrojona" Europa wysłała trochę szpeju, w dużej części przeznaczonego już do demobilu i skutecznie zatrzymała tym Rosję, a co do oddawania się Chińczykom to przoduje w tym Rosja...
  • Odpowiedz
  • 3
@Wszebor k---a! A ten z Ukrainą wyskakuje.

Mówię że rozbroili Europę bo cieli pieniądze na armię. Lewactwo p--------o całe dekady że "wojny to przeżytek i już ich nie będzie"

Dodatkowo przez eko lewactwo i wypychanie produkcji do Chin Europa pozbyła się przemysłu i poujawniała masę technologi chińczykom.
  • Odpowiedz
Grzegorz Braun powinien zostać uznany za zdrajcę


@Qersoui: Nie, żebym kogokolwiek bronił, ale mam pytanie - czy powiadomiłeś prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa?
  • Odpowiedz
  • 3
@Horkheimer: nie ma na to paragrafu, tak samo jak na zdradę małżeńską. Jest co prawda w KK zdrada dyplomatyczna ale Braun nie jest dyplomatą.
  • Odpowiedz