Wpis z mikrobloga

@Arbuzlele ja pamiętam że któregoś razu opowiadałem mamie co widziałem rano w kreskówce zanim pojechałem do przedszkola. i że któregoś razu jakoś do mnie dotarło że ludzie wokół to nie "NPC-e" ale że oni też mają swoje "ja", widzą, słyszą i myślą
  • Odpowiedz
i że któregoś razu jakoś do mnie dotarło że ludzie wokół to nie "NPC-e" ale że oni też mają swoje "ja", widzą, słyszą i myślą


@Daleth2202: zależy którzy. Wielu to faktycznie NPCe, które nie mają absolutnie żadnych ambicji w życiu.
  • Odpowiedz
@Arbuzlele: pamiętam ten stres jak zaczynało się robić ciemno, wszyscy koledzy już odebrani przez rodziców i ja przy oknie wypatrujący, czy mama nie idzie. Często tak było ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Daleth2202: To ja chyba miałem podobne olśnienie, że ludzie pracują w różnych miejscach w różny sposób. Tata był żołnierzem, mama pracowała w markecie i na tym się kończyła moja wiedza o tym czym ludzie się zajmują na co dzień. XD A jeszcze dochodził fakt, że całe osiedle było wojskowe więc u wszystkich jeden rodzic był żołnierzem.
  • Odpowiedz
i że któregoś razu jakoś do mnie dotarło że ludzie wokół to nie "NPC-e" ale że oni też mają swoje "ja", widzą, słyszą i myślą


@Daleth2202: Hmm, ja nigdy tak nie miałem, albo nie pamiętam. Dla mnie od zawsze byli bytami z własną świadomością i spektrum doświadczeń. Miałem full kompleksów jak ogarniałem, że inny gówniak coś już umie, robił itd.
  • Odpowiedz
Hmm, ja nigdy tak nie miałem, albo nie pamiętam. Dla mnie od zawsze byli bytami z własną świadomością i spektrum doświadczeń. Miałem full kompleksów jak ogarniałem, że inny gówniak coś już umie, robił itd.


@cichy-spokojny-grzeczny: przez ilość ludzi i efekt bańki, często się ich nie widzi, ale można rozpoznać jak się zaczyna zadawać im pytania. Jednym z uniwersalnych przykładów to nieumiejętność myślenia w kontekście przyszłości, kilkuletnich konsekwencji swoich decyzji. Człowiek
  • Odpowiedz
Wielu to faktycznie NPCe, które nie mają absolutnie żadnych ambicji w życiu.


@MajorKusiol: to, że nie mają ambicji i żyją z dnia na dzień nie znaczy wcale, że są NPC na automacie. O jakimś starszym małżeństwie mieszkającym w swoim małym starym domku z ogródkiem też byś powiedział, że są NPC ponieważ nie mają (już) ambicji?

a wszyscy inni obserwują świat z góry. Xd


@Edward_Kalmanawardze_666: ja jak byłem mały
  • Odpowiedz