Wpis z mikrobloga

@niochland: jak bedzie mowic to bede bronic granic przed czym? przed slowami? Niezlym trzeba byc debilem zeby wierzyc ze ten narod o dzietnosc 1.2 ktory teraz oddaje swoje miasta syryjczykom, afganczykom, turkom i innym kto sie nawinie bedzie teraz magicznie isc na smiertelny bój o kreski na mapie xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@mam_spanko: te wszystkie kaczyńskie, bosaki, morawieckie, dudy, memcwele, kukizy, ziemkiewicze, rachonie i reszta obrzydliwego robactwa to jest wylisz wymaluj grupa rekonstrukccyjna najgorszych cech sanacji z II RP i najgorszych cech PZPR z PRLu
  • Odpowiedz
@mam_spanko: ale potem jak "otwarty wróg" zarząda zwrotu przedwojennych terenów to Ziemkiewicz będzie pierwszy w samolocie do UK (o ile go wpuszczą tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
  • 0
@kkecaj Abstrachując od Ziemkiewicza, to nie nzawał bym , że ma nas gdzieś ktoś kto udaje przyjaciela tylko dla tego żeby nami manipulować dla własnych korzyści. To nie jest "gdzieś". "Gdzieś" to by nas mieli gdybyśmy mogli mimo wszystko robić swoje, a tak robimy pod dyktando cynicznie fałszywych przyjaciół.
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Przecież jego środowisko w przypadku powtórki z września 39 zrobiło by to samo co ci co wtedy nie myśleli oddawać ani guzika, czytaj szybka rejterada w stronę granicy, tylko nie z Rumunią xD
  • Odpowiedz