Wpis z mikrobloga

Mitoman uznał że musi jakoś wytłumaczyć tę operację mózgu bez obcinania włosów i blizn po ataku maczetą więc dla niepoznaki że coś kręci usunął filmik gdzie prosi o modlitwę bo jutro ma operację mózgu, ale odniósł się do tego w dzisiejszym materiale i się okazuje że była operacja mózgu a nie obcięli mu włosów bo postanowili wyciąć mu całe czoło aby od przodu dostać się na tył głowy xDDDDDDDDDD

Oczywiście widzimy zszycie po rozcięciu skóry "maczetą" ale już zszycia po wycięciu całego czoła nie ma ani śladu XDDDDDDDDDDDDDDDD

Wszystko mówi przy okazji z takim rozbawieniem że chyba sam nie wierzy że wymyślił taki bullshit a jego wyznawcy to łykną bez pytania :)

#szarpankizzyciem #afera #polskiyoutube #youtube #polska
kkecaj - Mitoman uznał że musi jakoś wytłumaczyć tę operację mózgu bez obcinania włos...

źródło: 01.09.2024_19.45.42_REC

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@twelve12: No nie wiem, może po to żeby zdobywać wyświetlenia szokującymi materiałami? To że został poważnie pobity to jedna kwestia, a te jego mitomańskie historyjki wyglądają po prostu na chęć zdobycia wyświetleń na SZOKUJĄCYCH materiałach gdzie bohater uniwersum ledwo uchodzi z życiem w walce z antagonistą który nie ma żadnych skrupułów i teraz potrzeba mobilizacji społeczeństwa na walkę ze złem
  • Odpowiedz
  • 2
@Suheil-al-Hassan: 1:53 Nie. Mówi wyraźnie że poprzednie nagranie było takie chaotyczne ponieważ myślał że to jego koniec i od razu zaczyna mówić jak było naprawdę i podaje wiele szczegółów
kkecaj - @Suheil-al-Hassan: 1:53 Nie. Mówi wyraźnie że poprzednie nagranie było takie...
  • Odpowiedz
  • 52
@Suheil-al-Hassan: Czyli lekarz przyszedł z decyzją o śpiączce i mu powiedział że ma " wszystko połamane z tyłu głowy oczodoły, czaszka, śródmózgowie i wypływa płyn kręgowy" co oznacza że zrobili mu badania które to wykazały ale się okazało jednak że tego nie zrobią mimo tak poważnych obrażeń? To jak naprawili mu te połamane elementy wewnątrz czaszki? Telepatią?
  • Odpowiedz
  • 0
@kinkykylie: Generalnie nie oglądam i tag mam zablokowany, ale niestety wyświetliło mi się w wyszukiwarce Google po wpisaniu Wykop i nie mogłem się powstrzymać co wymyślił tym razem nasz wesoły mitoman i się nie zawiodłem ;)
  • Odpowiedz
@kkecaj: Ty chyba zbyt bystry to w szkole nie byłeś? Przecież on tam coś mówił, że początkowo miał mieć operację bo miał warstwę gazu pod czaszką, ale rokowania były dobre więc jak widać tej operacji jednak nie miał. Zwykły skrót myślowy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tetsuya: No widzisz, tym się różnimy że dla ciebie "coś ta mówił" a ja wiem że już w 1:55 mówi że przyszedł do niego doktor i powiedział że będzie mieć operację ponieważ cytuję szarpanki "wszystko połamane z tyłu głowy oczodoły, czaszka, śródmózgowie i wypływa płyn kręgowy"
  • Odpowiedz
@kkecaj: mało korzystasz z yt jak tak twierdzisz i nie wiadomo do końca czy to on, czy yt. Poza tym uspokój się, ktoś ci płaci za bycie tak emocjonalnym w temacie jakiegoś randowa, który śmieszkuje sobie na niszowym kanale na yt?
  • Odpowiedz