Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie zbyt dynamiczny rok jak dla mnie ale trzeba to ogarniać bo mam już aż 30lat a nie chce spędzić życia nic z niego nie mając
Wykonałem w tym roku
-zabieg usunięcia wady wzroku
-ukończylem szkolenie wojskowe
-w końcu po paru latach sprzedalem bitcoiny
-nadpłaciłem sporo kredytu za kawalerkę dzięki czemu skrócił mi się termin spłaty o rok i zostały tylko dwa lata spłacania
-zimą robiłem dużo godzin na ochronie
-zrobiłem redukcje zgodnie z planem ale okazało się że wyszła nieudana i teraz wyglądam jak szkieletor, trudno
-aktywne 3tygodniowe wakacje
Do zrobienia
-wprawić się w zajęcia wojskowe (tylko jeden weekend w miesiącu)
-za 3tygodnie planowo mam wizyte u ortodonty w celu założenia aparatu na krzywe zęby
-na jesień wykonać kurs kwalifikacji zawodowej na kierowce
-jeśli będzie jeszcze ładna pogoda i czas to skorzystać ze zniżki od wojska którą mam od wczoraj 78% na bilet PKP i udać się na spierdotripa nad morze. ( W przyszłe lato mam w planie regularne spierdotripy pociągami w góry lub nad morze za pół darmo)
-pod koniec roku szukam działki budowlanej i w przyszłym roku biorę kredyt i buduje dom
#przegryw
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-nadpłaciłem sporo kredytu za kawalerkę dzięki czemu skrócił mi się termin spłaty o rok i zostały tylko dwa lata spłacania


@anonanonimowy321: Kawalerka to nowe budownictwo, czy prlowski blok? I z tym spłacaniem kredytu nie bałeś się nigdy, że coś ci się stanie, że staniesz się niezdolny do pracy, wiec przestaniesz zarabiać?

No i ile ma m2 ta kawalerka, no i czy wystarczy ci miejsca, czy doskwiera brak miejsca?
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Ludzie w dwie osoby spłacają kredyty i im ciężko, a Ty chcesz powiedzieć, że pracując na ochronie zaraz spłacisz mieszkanie, idziesz do ortodonty gdzie wydasz kilka tysięcy i jeszcze od razu bierzesz się za budowę domu? To Ty chyba pracujesz 23 godziny na dobę w tej ochronie
  • Odpowiedz