Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka nie chce bronić klapka czy łysego, Zresztą Roman tam ładnie i zgodnie z prawdą pocisnal lysego(m. in. To E oczekuje wdzięczności i wręcz lizania po dupie za każdą pomoc) ale oglądałam skrót na kanale #kamboshoty i tam Roman sam powiedział że najpierw się dogadali(umowa ustna czy pisrmna) nie wiem potem lysy zarządal zaliczki Roman ja wpłacił a kolej ego dnia Roman z muminem chcieli renegocjowac umowę? Ja tam się nie znam na wielkich buznesach w krajach trzeciego świata bo jestem zwykłym etatówcem ale czy to na pewno jest prawidłowa kolejność? Xd ten Roman to imo debil czy ja coś źle rozumiem?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarwaraBasia: Predator zrobił obchód z Romanem i Muminami, by im pokazać, co wchodzi w skład tz umowy. Ale w kolejne dni Cygan Gapa zawijał wszystko, co się dało. Wywiózł dwie czubate platformy, a ile wywiózł poza kamerami, tego nie wiemy.
  • Odpowiedz
ten Roman to imo debil czy ja coś źle rozumiem?


@WarwaraBasia:imo debil, że w ogóle doszło do wpłaty zaliczki, bez spisania jakiś warunków, czy chociaż listy tego co zostaje w ramach ustalonej ceny. Przecież było wiadomo, że Klapek wywiezie wszystko. Wycofał się. ale zostawił im tę zaliczkę $500, więc jacy oni oszukani? 500 to więcej niż ta buda jest warta. Dostając tyle hajsu i tak zrobili DOBRY INTERES. Mają i
  • Odpowiedz
nie dojdziesz prawdy, nie ma co się angażować po żadnej ze stron. na tym polegała jeszcze do niedawna główna korzysc naszej cywilizacji (w relacjach biznesowych) - istnienie tzw "high trust society" - czyli generalnie mozna bylo planowac dzialalnosc biznesowa opierajac sie na zasadzie, ze nie musisz a priori podejrzewac ze wszyscy na okolo chca cie wyroochac
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: Dokładnie takie same brednie farmazona o tej niedoszłej inwestycji w hotel, gdzie miał zainwestować i otworzyć jakiś niby hotel z kimś, kto niby ma doświadczenie i hotel prowadzi, ale najpierw się dogadał i miał zainwestować 20k USD a później stwierdził, ze nie podpisze, bo chcą go oszukać, że ktoś ma mieć z jego inwestycji połowę zysków i pyta kto by się na to zgodził. (Wcześniej pewnie po pijaku tego nie ustalili i myślał, że ktoś mu za 200 dolków poprowadzi a zyski dla niego?)
Niby miał zainwestować pieniądze, a ktoś miał tym zarządzać, więc szczegóły jakieś tam ustalili, ale na koniec nie podpisał, bo dlaczego on miał inwestować a ktoś mieć połowę interesu za know how?

A teraz zagadka. W przypadku super inwestycji w produkcję kiszonek i restauracje z muminami, gdzie też on miał inwestować "kapitał" a oni być jego wspólnikami, nagle też się z jakichś tam przyczyn wycofuje z interesu. On miał zainwestować a oni mieć część zysków, jak z hotelem?
Łazi mitoman i opowiada o tym, jak to on może zainwestować, szuka okazji i robi z siebie idiotę a jego poziom doprowadził go do momentu w którym uroił sobie, ze MUMINY to właściwe osoby do prowadzenia produkcji i restauracji.
Typ najgłupszy i największy mitoman z ludzi, którzy się tam od
  • Odpowiedz
  • 8
@Mikkkoo absolutnie nie twierdzę że ktoś kogoś oszukał. Nie staje też po żadnej ze stron.
Inna rzecz która mnie rozbawilo yo sprawa perfum za 20 dolców ktore w sklepie były za 13 dolców i oburzenie Romana. Ja tma nie widzę jakiegoś mega walka i te pretensje Romana do Khmera to xD ja rozumiem jakby wcisnal mu perfumy warte 1 dolar za 500. Ale serio 7 dolców Roman cię oburzyło? Wtf?
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: z tego co ja zrozumialem to poszlo o to ze kilka rzeczy ktore mialy byc przedmiotem tego przejecia ( jakies graty, lodowka ) nie byly wlasnoscia ani Machaja ani Klapka tylko nalezaly do wlasciciela tego lokalu. Po prostu Predator z Klapkiem chcieli naciagnac Romana na hajsiwko i wsadzic go na mine. Dodatkowo Klapek sam wywozil rzeczy ktore do niego nie nalezaly
Nightshift_ - @WarwaraBasia: z tego co ja zrozumialem to poszlo o to ze kilka rzeczy ...

źródło: 1000020664

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@Nightshift_ no ok czaje dopiero zapoznaje się z sytuacją nie wiem wszystkiego ale czy to też nie jest wina Romana że nie spisał umowy z listą inwentarzu?zamiast tego chciał renegocjowax umowę po wplaxeniu zaliczki xD
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: z tego co Roman mowil to Predator dzwonil do niego z oferta wiedzac ze szuka jakiegos biznesu. Dogadali sie przy litre Belwedera a kiedy dwa dni potem Roman wytrzezwial chcial sie spotkac z Machajem ale ten przez 3 tygodnie byl niedostepny. I kiedy teraz mialo dojsc do finalizacji przejecia lokalu to Roman zrezygnowal a Machaj probowal wjechac na bialym koniu i zaczal prac brudy Romana ze nie dal sie
  • Odpowiedz
  • 4
@Nightshift_ no i co machaj był niedostępny 3 tygodnie ale Romek jakoś zaliczkę wpłacił? Biedny Romek oszukany przez machaja kwi kwi. Z tym że machaj zaczął prac brudy publicznie się zgodzę, typowa zagrywka machaja ale to podobno Romek pierwszy chciał zwrot zaliczki c--j wie z jakiej racji.
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: sytuacja byla taka ze alkohole z Poloni byly wlaczone w transakcje a chyba Klapkers wszystko wywiozl ( zdziwienie ). I Roman mu tu wygarnal a Machaj powiedzial ze Roman nie jest bez honoru bo byl 3 razy u niego i chlal i zarl za darmo i nawet napiwku kelnerkom nie zostawil i ta zaliczka pojdzie na wyrownanie rachunkow
  • Odpowiedz
  • 4
@Nightshift_ no to te argumenty n poziomie 5 latków to mi jednym uchem leciały drugim wyleciały. Ale za to wywody Romana mnie zaciekawiły jak można być tak głupim raz wchodząc w interes z klapkiem i machaj em dwa nie podpisując umowy ale płacąc zaliczkę trzy wchodząc w komitywe z Muminami.
  • Odpowiedz
Romek jakoś zaliczkę wpłacił? Biedny Romek oszukany przez machaja kwi kwi.


@WarwaraBasia: nie, nie trochę inaczej było. Jak Romcio wpłacał zaliczkę, to mieli robić inwentaryzacje, ale Machooj źle się czuł wziął kasę i umówili się następnego dnia. I już tak pono Machooj zaniemógł na całkiem. W tym czasie przedsiębiorczy Gapcio ogołocił Lumpenhałsa, co zresztą w części filmował. Nawet były dramy komu przypadnie TV. Alko, które wyżłopali też pono wchodziło w
  • Odpowiedz