Wpis z mikrobloga

Kolejnym krokiem w celu rozwoju Taazego dla zabezpieczenia jego kariery w internecie będzie załatwienie kontraktu z Kickiem oraz partnerstwa tzw. godzinówki (gwarantowanej wypłaty za przestreamowany czas). Na tą chwilę zaangażowałem już kilka osób. Jeżeli chcecie pomóc wysyłajcie swoją propozycje bezpośrednio do Kicka, ludzie którzy siedzą i zamulają mając 100 widzów otrzymują po 20k zł a on sam zarabia głównie z donejtów, Taazy tego nie ogarnie a aktualnie płynie na chmurce i jego ostatnie osiągnięcia będą gwarantem takiego partnerstwa. Zaufałem mu, wiedziałem że ten gość wniesie bardzo dużo świeżości i ogromnego potencjału do internetu. Trzeba dać mu kolejną wędkę i każdy może w tym pomóc. Piszcie emaile, przedstawcie sprawę tak jak aktualnie wygląda, ChatGPT łatwo przetłumaczy wam wiadomość na angielski Adresy email w załączonym obrazku
#famemma #medusa #twitch
raszko754 - Kolejnym krokiem w celu rozwoju Taazego dla zabezpieczenia jego kariery w...

źródło: kick team 1

Pobierz
raszko754 - Kolejnym krokiem w celu rozwoju Taazego dla zabezpieczenia jego kariery w...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raszko754: Chyba cie ostro pogrzało, chłop zbierał kase na live przedłużanym, praktycznie nic nie robił tylko spła i co chwile wyłączał strima czasami na 2-3 dni. taki przychlasty jak azdus i inni ciagli przedłuzanego strema przez 30 dni bez dnia przerwy. Tazy to oszust i mitoman. Tak samo jak ktos p------i że miał ciezkie zycie. K---a ciezkie w c--j. chłop 30 lat zero obowiazków jeszcze matka mu dokładała sie do
  • Odpowiedz
@raszko754: Tylko nie płacz pózniej ze nic nie robi na stremach. Juz teraz gdzie dostawał wiekszą kase od widzów nic praktycznie nie robił. Gdyby nie geje od amczyka to by nie było żadnego contetnu. Jakbyś nie wiedział tazy to nie jest osoba która robi contetn bo dostaje wiecej kasy tylko contetn spada i ma na takich widżów jak ty w------e.
  • Odpowiedz
@HHokuss Warto jeszcze dodać, że samą walkę na Prime załatwił mu Medusa (a nie ten autystyczny wykopek spamujacy do Beziego), bo Taaziemu się nie chciało jeździć na Glovo, nic nie zarabiał i płakał ze nie da rady się utrzymac w Warszawie. A i tak prawie nawet to z----l, bo spał do 14 i nie odbierał telefonów od federacji, po czym chcial zerwać kontrakt jak doczytał że ma 3 walki za jakieś
  • Odpowiedz
@raszko754 up jak oglądałem jakieś shoty jak ten upośledzony patus zabiera czapkę jakiemuś dziecku i ucieka, plus dużo innych akcji to nie wiem za co te aprobaty ps bił się x gorszym tyburskim, dawać drugiego tybura stojkowicza i wtedy zobaczymy co będzie
  • Odpowiedz
@raszko754: szybko wykopki, pomóżmy patostreamerowi-milionerowi zarabiać jeszcze więcej pieniędzy!!!! Załatwmy mu kontrakty, partnerów i pamiętajcie o wysyłaniu donejtow!!! Ja już dzwoniłem do dyrasa że biorę nadgodziny, bo taazy ciężko sobie zapracował na te donejty ode mnie.

Udało nam się sprawić, że a-----l, n-------i i inne substancje mogą stanowić świetne źródło dochochodu i to nie dla sprzedających, ale i zażywających! Udowodniliśmy już, że w połączeniu z patologicznymi zachowaniami i szerzeniem agresji
  • Odpowiedz
@raszko754: przykro mi się czyta jak ludzie dostali nagle p-------a na punkcie jakiegoś tępego pasożyta który, jak wnioskuję po krótkim riserczu, zatruwał życie swoim starym, teraz zatruwa życie swoim sąsiadom w bloku, zaczepia przypadkowe osoby na ulicy, ledwo mówi po polsku, nie przedstawia sobą żadnych pozytywnych wartości i ogólnie zachowuje się jakby nadawał się na leczenie psychiatryczne, tylko dlatego że wygrał w klatce z innymi bezmózgami którzy się już przejedli
  • Odpowiedz