Wpis z mikrobloga

  • 0
@bellacavem: Nie obchodzi, to nie komentuj. Proste! Czika sam do siebie może gadać pod wpisem, gdy będzie miał ochotę, tego nie zabraniają w regulaminie Wypok! xD Dawno nie ujadałeś pod moim wpisem, świerzbi mnie mauuupi pazur, by Cię wymazać. Upsss! Sorry!
  • Odpowiedz
  • 1
@bellacavem: Jeden wariat pod wpisami mi wystarczy, to nawet o 1 za dużo. xD Pisałem Ci wczesniej u Ciebie o średnim IQ na tagu. Pomyśl, myślisz, że komentarze i dyskusja z amebiątkami mnie interesują? Czytam ich "opinie" to mnie się barszczem z komunii odbija.
  • Odpowiedz
  • 2
@knurknurewiczpierwszy: Siedzi ten bellakawent w tej swojej piwnicy - szczeka i szarpie Czike po mokasynach. Gdyby miał lepszy zasięg z tej komórki na miotły, to już by zrobił z 20 tys. "akcji" w pół roku. Grajewiak go wyjaśnił na lajcie. XD
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Nie z komórki na miotły tylko ze schowka na maczugi ,troglodyto. Grajewiak to niech sobie wyjaśnia tych których nicki potrafi chociaż poprawnie wymienić. Jak Sławomir Nowak, np. I przestań operować tymi zmanipulowanymi przez wykop statystykami. A najlepiej jakbyś do tej zacnej moderacji napisał,by nie zaliczali jako akcji każdego zaplusowanego przeze mnie komentarza. Powinni zaliczać tylko autorskie komentarze/wpisy. A w ogóle to miałeś mnje tu z kulturą pisać i na
  • Odpowiedz
@knurknurewiczpierwszy: jakie tam sprzeczki.Przecież z tym cziką nikt dyskutować nawet nie chce. Jak tylko tu się pojawił z tym żałosnym kontem żal mnie go było i tak z nim piszę z litości. On tu u mnie atencji szuka, bo pod jego wysrywami dwa,trzy komentarze a u mnie po 30 .Włazi mnie tu i plotkuje jak stara dewotka z innymi wykopkami,o innych wykopkach. Albo, co gorsza niewiasty zaczepia.
A to, że
  • Odpowiedz