Wpis z mikrobloga

@Lukardio:

Zwolennicy Konfy się oburzają na oskarżenia o sprzyjaniu Ruskim, ale nie czytałem nigdy żadnego sensownego wyjaśnienia, czemu prominentni ludzie Konfy ciągle spotykają się z takimi parówami....

Środowisko prawackie jest pewnie małe, więc OK; można się pewnie spotykać przypadkiem, albo kumplować z jedną skrajną onucą, czy dwoma, ale w kółko na nich wpadać i do nich jeździć:?
  • Odpowiedz
@Toreo: W postaci kałowców i lewaków. To oni wspierali ruskiego agenta i darli p---y, kiedy został zamknięty ;) W dodatku ostatnio Koalicja wydała go ruskim, nie dostając nic w zamian.
  • Odpowiedz
  • 0
@doveo: Te kałowce są razem z tobą teraz? czy tylko o nich ciągle myślisz? może masz jakieś natręctwo myśli z tym związane? Była to wymiana sojusznicza największa od czasów zimnej wojny między zachodem i wchodem, tak naprawdę to nie wiesz czy coś dostali w zamian czy nie, nie mniej i tak nie to byłoby najważniejsze. Ty natomiast zachowałbyś się jak taki narodowy ratlerek który jest w sojuszu z kimś, nie
  • Odpowiedz
  • 0
Te kałowce są razem z tobą teraz?


Czy to nie środowiska kałowe darły p---ę o zatrzymanie ruskiego agenta? To był ich ziomeczek, wspierał LGBT i aborcję. Dziennikarze KO rozpisywali się o bezprawiu. Może to ta współpraca z rosją, taką jaka ona jest. Bronienie ruskiego agenta przez kałowców i lewicę.

Była to wymiana sojusznicza największa od czasów zimnej wojny między zachodem i wchodem, tak naprawdę to nie wiesz czy coś dostali w zamian
  • Odpowiedz
  • 0
@doveo: Ja nie mówię że jakaś część środowisk go wtedy nie broniła, zwłaszcza gdy nie wiedziała kim on naprawdę jest. Ty rozumiem błędów w życiu nie popełniasz?

który zrobił sobie ruchałkę z uśmiechniętej dziennikarki, która była przy przejęciu TVP?


To cię chyba najbardziej
  • Odpowiedz
Ja nie mówię że jakaś część środowisk go wtedy nie broniła, zwłaszcza gdy nie wiedziała kim on naprawdę jest. Ty rozumiem błędów w życiu nie popełniasz?


@Toreo: To dlaczego broniły w ciemno ruskiego agenta? Może trzeba było się wstrzymać, zamiast nawalać w ciemno, bo lubił tęczowych i skrobanki?

To cię chyba najbardziej
doveo - > Ja nie mówię że jakaś część środowisk go wtedy nie broniła, zwłaszcza gdy n...

źródło: chodownik

Pobierz
  • Odpowiedz
@doveo:

To dlaczego broniły w ciemno ruskiego agenta?


Bo nie wiedzieli że nim jest, rozumiesz? no tak pewne środowiska działają ty też pewnie broniłbyś kogoś do którego byłbyś święcie przekonany że nie jest szpiegiem, popełnili błąd, nie mieli
  • Odpowiedz
Bo nie wiedzieli że nim jest, rozumiesz?


@Toreo: Skoro nie wiedzieli, to może trzeba było się wstrzymać z darciem p---y, że pisiory zamykają ich ziomeczka?

Z całym szacunkiem ale uroda to rzecz gustu dla mnie np. równie jak twarz liczy się zgrabna i smukła sylwetka a tego na zdjęciu nie
  • Odpowiedz