Wpis z mikrobloga

raz na kilka lat biore nuggetsy z mcdonalda bo napatrze sie na nuggetsowa propagande "ludzi" wychwalajacych te nuggetsy niczym ambrozje i za kazdym razem jestem w szoku ze to jest w ogole sprzedawane jako jadalny produkt
to gowno nie przypomina w smaku kurczaka i w ogole generalnie prawie nie ma smaku, najgorszy fastfoodowy produkt jaki kiedykolwiek i gdziekolwiek jadlem
tak sie tylko wyzalic chcialem, ale jak jakis nuggetsowy entuzjasta ma problem to mozemy sie n---------c (tak naprawde to nie, boje sie psychopatow co lubia nuggetsy)
#mcdonalds
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sercepodostrzem @nie_swiruj tylko raz w życiu jadłem nuggetsy z McDonalda, nie smakowały mi ale zjadłem bo zapłacone, a później pół nocy rzygałem. Do tej pory jak widzę nuggetsy albo ten obrzydliwy przezroczysty sos slodko-kwaśny to zbiera mi się na nudności
  • Odpowiedz
@sercepodostrzem Jeżdżę raz na parę lat do pizzy hut, zachwycony pierwszymi pizzami w latach 90tych, gdy wchodzili na rynek polski z nadzieją, że będzie lepiej i za każdym razem robią beznadziejną pizzę. Ostatnio byłem w tym roku, za jakieś 4-5 lat znowu pojadę. Może coś się zmieni. To chyba syndrom sztokholmski.
  • Odpowiedz
@sercepodostrzem: a ja tam lubie co jakiś czas zjeść i nawet mi smakuje tylko mało dają. Lepiej te tenders sobie wziąć bo powoli maczek lepszy w kurczach jest od kfc. Sosik słodko kwaśny morelowy też jest gitówa
  • Odpowiedz
@sercepodostrzem: moje dziecko kiedyś spróbowało nuggetsów na szkolnym czy tam wakacjowym wyjeździe i jak kiedyś byłem z nim w McD to poprosił żeby mu zamówić. Ja wsunąłem swoje, a ten mówi że nie ma siły i czy dokończę... Stwierdziłem że spoko - i jak spróbowałem tego czegoś, licząc na smak zbliżony do hotwingsów czy choćby łagodnych kawałków kurczaka z KFC to mało się nie udławiłem xD Od kiedy dałem mu
  • Odpowiedz