Wpis z mikrobloga

Ale tam musi być napięta atmosfera co było widać już na media day, druid z zaskoczenia rzucił atomówkę na ich stronie wymarzoną galę na narodowym.
To jednak za mało więc dawkuje i strzela kolejnymi materiałami.

Tam muszą być grube kalkulacje, rozmkminy co robić i analiza kontraktów i wszelkich zapisków. Nikt nie wie czego się spodziewać i co robić w tej sytuacji. Odbijać od federacji, czekać na rozwój czy udawać, że nic się nie dzieje.

Mam nadzieję, że rano nie zobaczymy komunikatu od zarządu stadionu o odwołaniu gali. Zawodnicy raczej spokojnie nie zasną, a jutro będzie tylko jeszcze gorzej. Atmosfera tak gęsta, że będzie można nożem kroić a zmęczenie, i stres oraz informacje które w przypadku niektórych jak Szeligi uderzyły personalnie przełażą się na dyspozycje w oktagonie.

Jeszcze dzisiaj rano najgorsze co mogłoby ich spotkać to blokada wydarzenia a teraz najgorszym jest dojście do jutrzejszej gali.
#famemma
GoodGuyChucky93 - Ale tam musi być napięta atmosfera co było widać już na media day, ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoodGuyChucky93: Dodatkowo się pewnie pocą, bo świat ujrzała informacja, że Boxdel najwięcej brudów ma na "chłopaków z Fame-u". Warto też zwrócić uwagę na to, że z wypowiedzi Boxdela wynika wprost, że tę wiedzę traktuje w kategoriach dźwigni.

Pewnie się tam pocą, jak u--------ć tym razem skutecznie boxdela, tak żeby się nie r------ł. Patowa sytuacja.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: No rzeczywiscie ciezkie zycie maja ci influencerzy/freakfighterzy nawet mi ich nie zal, kazdego dnia x osob budzi sie z swiadomoscia hustania sie a jakos zaciskaja zeby i ida na przod
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: szczerze to dla mnie trochę za późno, powinien to wrzucić przed konferencją, żeby zobaczyć jeszcze konfrontację takiego szeligi z boxdelem itp, a tak to myślę, że mało kto zrezygnuje z kupna ppv jak już się na to nastawiał i nikt nie będzie podejmował decyzji o zatrzymaniu gali w ostatniej chwili, tu potrzeba jest ataku mediów, a to się wydarzy na dniach
  • Odpowiedz