Wpis z mikrobloga

Wołam naczelnego ochroniarza @mickpl
W #lodz miasto chce zmienić przeznaczenie działek ROD pod deweloperkę. Od osoby działającej w branży słyszałem plotki, że mimo, że ma to być zabezpieczone pod drogę to deweloperzy złozyłlo odpowiedni wnioski zmieniające plan zagospodarowania przestrzennego na zabudowę wielorodzinną.

TVP3 Łódź nakręciła, krótki materiał o tym:
https://lodz.tvp.pl/80415970/dzialkowcy-zaniepokojeni-martwia-sie-ze-deweloperzy-zajma-ich-ogrodki

#afera #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie
pottymouth - Wołam naczelnego ochroniarza @mickpl
W #lodz miasto chce zmienić przezna...

źródło: uid_fb15f9f2225045be8fdadc0fbadb2501_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_506

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pottymouth: no i fajnie. Brakuje mi tylko ustawy, która ograniczyłaby deweloperkę na tych obszarach. Wolałbym, żeby większość była przeznaczona na parki, baseny czy inne hale sportowe
  • Odpowiedz
@pottymouth: ogólnie nie jestem zwolennikiem likwidacji ROD, bo pomijając fawelę, jest tam masa zieleni która dobrze robi okolicy. Natomiast po obejrzeniu reportażu z tymi roszczeniowymi uprzywilejowanymi mordami, to sam bym im te działki zabrał i zalał betonem :)
  • Odpowiedz
@pottymouth: to jest pod trase konstytucyjna, która jest temu miastu potrzebna jak respirator. Plan jest na to od wielu, wielu lat, ale pojawiła się perspektywa KPO i ich pieniążków to miasto szykuje teren.

Ale jeżeli to ten sam artykuł, który oglądałem pare dni temu, to tym moherom nawet czytać się tego nie chciało i nazwali to urzędowym bełkotem. Zresztą temat tych rodów był pare dni temu na tagu poruszany.

A
  • Odpowiedz