Wpis z mikrobloga

Najpierw musisz pokochać siebie bro. Ja dorastałem w rodzinie gdzie dostawałem bezwarunkowe uczucie ze strony rodziców a jako nastolatek i młody dorosły dostawałem potwierdzenie swojej wartości ze strony rówieśników i płci przeciwnej, ale samoocenę wypracowałem sobie sam bro. Kiedyś nawet trzy miesiące nie byłem w żadnym związku i dużo mnie to nauczyło. Miałem więcej czasu na samorozwój a potrzeby załatwiałem dzięki onsom więc nie wiem czemu wy widzicie problem w niebyciu w związku. To nawet lepsze niż bycie w nim, Ja co prawda aktualnie jestem, ale robię to, żebyście wy nie musieli. #przegryw
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Unhuggable_Frog: mam konto na wykopie bo jest tu dużo ciekawszych rzeczy niż wasze upośledzone zebranie zwane tagiem przegryw. Zawsze jak ktoś się żali w taki sposób to wchodzę na jego profil i już wiem czemu ludzie się do niego nie odzywają
  • Odpowiedz
  • 0
@jukel: Z nas dwóch to ty się zesrałeś. Wszedłeś na tag, który Ci nie pasuje i napisałeś post jedynie po to, żeby rozładować swoją frustrację robiąc komuś przykrość. Zgeneralizowałeś bo brak Ci argumentów a to żebym się "zesrał" chciałeś od pierwszego komentarza więc nie wiem czy chcesz oszukać siebie czy mnie w tym momencie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Unhuggable_Frog: ojej jakaś ameba umysłowa mnie zaczepiała w gimnazjum bo lubiłem fizykę xDdDdD ale mi to przeszkadza jak on teraz siedzi w pierdlu a ja zarabiam grube siano.
  • Odpowiedz
  • 2
akaś ameba umysłowa mnie zaczepiała w gimnazjum bo lubiłem fizykę xDdDdD ale mi to przeszkadza jak on teraz siedzi w pierdlu a ja zarabiam grube siano.


@jukel: No i trafiłem XD Ładny cope, większość z gnębicieli wcale nie trafia na przestępczą drogę tylko prowadzą w miarę normalne życie. Ja takiego chłopaczka kiedyś broniłem przed takimi oskarkami i wiem, że radzą sobie dziś całkiem dobrze. Z resztą przez to pół roku musiałem chodzić do psychologa bo p-----c to nie rozwiązanie. Co ciekawe jakoś po tym jak jeden dostał w------l to skończyło się gnębienie czego pani psycholog swoimi gadkami wcześniej nie była w stanie osiągnąć.

pewnie masz ciało nieskalane wysiłkiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Unhuggable_Frog: Wyjabane już w jakieś terapie, leki, detoksy, studia, sport, "samorozwój" i ogólnie wszystko co wymaga wysiłku, ale nie daje profitu. Od kilu lat staram się powstrzymać staczanie się, ale jedyne co z tego mam to zmęczenie bo zarówno subiektywnie i obiektywnie jest tylko gorzej. #przegryw

To za to przeczytałem i mam turbo bekę, niezła psycha u ciebie, doradzaj mi więcej bo na pewno chce skończyć jak ty.
  • Odpowiedz