Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka apropos Cebe - posłuchałem jego dzisiejszego wysrywu - już chyba jest bliski "podjęcia decyzji" - myślę że nie doczeka do końca 6 miesięcznego leasu mieszkania. Potrzebuje chyba tylko jakiegoś bodźca, katalizatora. Np wykaz wszystkiego syfu którego się nabawił tam do tej pory, po badaniu krwi.

Wnioskuję to po diametralnej różnicy między tym co pyerdolil wcześniej i dzisiaj: niedawno polecał emerytom przenosić się do Kambodży w ciemno, tak wspaniałe - teraz "powietrze takie ciężkie" starsi ludzie to mogą na to źle reagować, hehe. Druga rzecz był wniebowzięty tuktukarzami jacy to geniusze, wiedzą że chcesz jechać gdzieś zanim ty jeszcze to wiesz. Teraz, 5 minut wyrzyguje jak go wkorvviaja nagabywacze na tuktuki na każdym kroku.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapitanKloss23: Klasyk, rzeczywistość go zweryfikowała.

Nie mogę się doczekać tego ancymona Paweł Travel, który wyjazd do Kambo (do się ryp) traktuje jak podróż życia, wyprawę na Everest na boso i bez tlenu.

Jak to powiedział - w kambodży jest zawsze ładna pogoda, dobre jedzenie, zdrowe jedzenie, warzywa, mięsko...mniam mniam mniam.

Typ chyba akurat mrugał w momencie gdy te much siadały na padlinie z rynku xD
  • Odpowiedz
w kambodży jest zawsze ładna pogoda

dopóki nie będzie lało i 40 stopni w tym samym czasie przez pół roku

dobre jedzenie

sprawa dyskusyjna

zdrowe
  • Odpowiedz