Wpis z mikrobloga

Witam. Mam do Was Mirków kilka pytań:

1. Jaki tablet graficzny (rysowanie i pochodne) dla początkującego grafika w przedziale 100 - 200 zł? Myszki nie chcę wykorzystywać do takich celów.

2. Jaki program lub programy do obliczeń matematycznych i rysowania różnych schematów (obwody elektroniczne i pochodne)?

3. Jakie książki, filmy polecacie by rozwinąć swoje umiejętności z zakresu matematyki, elektroniki i fizyki? Chodzi mi tutaj o ogólne informacje (teorie) i zadania (praktykę)

Jeśli chodzi o elektronikę to jest zupełnie świeży, a naukę fizyki skończyłem w drugiej klasie liceum więc proszę o wyrozumiałość i nie podawanie pozycji bardzo naukowych. Powoli do celu się dojdzie :)

P.S Studiuje można powiedzieć humanistyczny kierunek, ale wiedza z zakresu przedmiotów ścisłych zawsze się przyda i można rozwijać ją rozwijać jako hobby :)

#elektronika #matematyka #fizyka #naukiscisle #nauka #komputery
  • 7
@dwuimienny: 1. Jakiś czas temu szukałem czegoś dla znajomej, która chciała zacząć rysować na kompie i po przeczytaniu wielu forów kupiłem Wacom Bamboo Pen Touch. To jest taki najtańszy model z tych nie zabawek, niecałe 300 zł. Jak chcesz się w mniejszej kwocie zmieścić, to będzie gorzej.