Wpis z mikrobloga

Stano wypuścił te wytłumaczenie do wywiadu że on nie chcioł on nie wiedzioł że to tak będzie przebiegać, ja oglądałem tylko chwilę ten wywiad (po reklamie butów przystępnych cenowo dla bosych polaków wyłączyłem) ale zdążyłem zauważyć że Stano był jak przestraszony chłopiec, on by nie dał rady wydudkać żadnej uwagi że starczy już tej przystępności, przy Najmanach i Stonogach to on jest fifarafa przyjeżdża m----n z USA (wiadomo z osiągnięciami nieporównywalnymi) i d--a cicho
#stanowski #kanalzero
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgentBroda: tak jak nie jestem fanem pisowskiego stanowskiego, tak dobrze to określił, że "stał się zakładnikiem tego wywiadu". Zbyt szumnie go zapowiedział i nie wypuszczenie go byłoby jeszcze większą porażką niż to g---o, które nagrali xD
  • Odpowiedz
jak mu się chce to potrafi inaczej odpowiadać to po pierwsze po drugie po co ciągnąć taki wywiad skoro to jest reklama marki


@AgentBroda:

No przecież za bardzo nie ciągnęli, bo całość ze wstępem trwała ok 20 minut ;)
  • Odpowiedz
@AgentBroda: słowem by się odezwał to nie byłoby autoryzacji i koniec. To nie jest tak, że możesz sobie wziąć kogoś, przeprowadzić z nim wywiad, zbamałumić go na lewo i prawo i wypuścić. Musisz mieć zgodę osoby udzielającej wywiad na autoryzację.
  • Odpowiedz
@AgentBroda: Sam się zastanawiam, bo niby nagrał później materiał tłumacząc dlaczego ten wywiad był taki dziwny. No i te Jego tłumaczenie wygląda na dość legitne, siedział naprzeciwko Shaqua, a nie jakiegoś Kapeli dlatego tez nie kozaczył jak potrafi. Ale z drugiej strony myślę czy to serio nie mogło być ustawione od początku, bo teraz każdy będzie pamiętał tekst o przystępnych cenowo butach i w jakiś tam sposób CCC wygrało. No
  • Odpowiedz