Wpis z mikrobloga

@Satan_Was_a_Babyboomer Bo korzystała z jakiegoś biura matrymonialnego, pakietów, bzdetów gdzie liczba użytkowników razem z twórcą tego i rodziną jest równa 30 użytkowników. Jakby założyła Tindera czy inne badoo to by było łatwiej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WosebaTaKawa ale odklejka. Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego ile kobiet jest samotnych, bezdzietnych i ma problem znaleźć partnera.
No ale twój przegryw jest większy niż mój co nie? Twoją racja jest bardziej twojsza xD

Deficyt partnerów jest po obu stronach. Wartościowej kobiecie ciężko znaleźć partnera na takim samym poziomie bo facet który się ceni też nie bierze pierwszej lepszej tylko selekcjonuje i wybiera taką która jemu pasuje. To samo
  • Odpowiedz
@Satan_Was_a_Babyboomer myślę że poza waszą bańką taki układ jest możliwy i nie zdarza się tak rzadko. Zgodzę się, że przeważnie jest tak jak mówisz ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Tu chyba z tym problem, że tutaj albo jesteś „spermiarzem bialorycerzem” albo „ultraprzegrywem mizoginem”

@DrCieplak to było uogólnienie ;) przecież wiadomka, że każda marzy o olbrzymim czarnym naganiaczu :) biały chłopak im tego nie zapewni xD
  • Odpowiedz
@Notes: Dokładnie tak, wiem to po rozmowie po paru piwach z córką wziętego prawnika (czyli wyższa warstwa społeczna) w długoletnim związku z innym prawnikiem która wypaliła mi "tak naprawdę to chciałabym mieszkać w afrykańskim domku i mieć czarnego faceta".
  • Odpowiedz
@phonekonto: owszem, ale one po to ida do biura, zeby to ktos za nich znalazl im idealnego chada do stalego zwiazku. Nie chce im sie przerzucac profili na appkach, rozmawiac, poznawac sie, sa tym juz zbyt zmeczone wiec placa za outsourcing ¯\(ツ)/¯
Chłopów to tam raczej nie brakuje, prowadzaca ta biuro mowila na streamach, ze byla tym zdziwiona ilu sie zglosila bo jak to baba tkwiaca w bluepillu byla przekonana,
  • Odpowiedz