Wpis z mikrobloga

To że go nie ma na forum to jedno, ale najbardziej mnie martwi że gdzieś tam sobie leży chłop, bo z tego co pisał, to pracował na magazynie w jakimś kołchozie więc kto by się przejął że do pracy nie przyszedł, do tego przy urodzinach pisał że dostał więcej życzeń z wykopu niż od rodziny więc pewnie też nie utrzymywał jakiś stałych relacji. Chłop pewnie gdzieś leży w łóżku, a temperatury na
  • Odpowiedz
@lepaq: Tak, pod jego postami ktoś to wklejał. Próbowałem pisać na dyżurny.net w tej sprawie żeby ustalono czy chłop się przekręcił, czy nie.
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: Służby niestety mają to raczej gdzieś, już było wiele prób zamykania tego forum, jedyne co można i co próbowałem ze znajomym robić, to zgłaszać forum do NASK i na policję, ale nasze próby nic nie dały.
  • Odpowiedz
@lepaq no właśnie w następny dzień jak to wrzucił ktoś wkleił post z tego forum (w sumie po tym doszedłem do oryginalnego posta). Dlatego uważam że to nie były heheszki z jego strony. Później znalazłem że wrzucał ten azotyn też parę dni wcześniej...
Co do wspomnianego forum to wrzucał ktoś relacje z jakiegoś kraju jak jakaś dziewczyna użyła SN do swojego unicestwienia, a jakiś chłop tego słuchał przez telefon i nie
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 10
Jeśli Ty lub ktoś z twoich bliskich doświadcza myśli samobójczych, nie czekaj i poszukaj pomocy. Możesz skorzystać z darmowych infolinii dla osób w kryzysie psychicznym:

- Antydepresyjny Telefon Zaufania ITAKA (czynny w poniedziałki i wtorki w godz. 15-20) – tel. 22 484 88 01
- Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji (w każdą środę i czwartek w godz. 17-19) – tel. 22 594 91 00
- Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: Dotarcie do takich rzeczy nijak nie powinno być tak proste jak jest. Ta strona powinna być zablokowana przez służby, ale pewnie nic się nie stanie póki ktoś ważny jakoś na nią nie wpadnie.
  • Odpowiedz
@markhausen: Straszne było to jak wrzucał ten azotyn i były osoby śmieszkujące, żeby to wypił. Źle mi się to czytało tą dobę, dwie po oryginalnym poście z eksperymentami magicznymi. Biedny, samotny człowiek.
A co do samego forum, tantacrul nagrał film o nim, tłumacząc mechanizmy działania. Działają tam naprawdę wredni ludzie, których mam wrażenie to zwyczajnie kręci. Które po prostu spychają z klifu ludzi znajdujących się już na krawędzi.
  • Odpowiedz