Wpis z mikrobloga

Słuchajcie młodzieży, dla tych nowych i mniej zaznajomionych w uniwersum, tylko przypomnę, że większość rzeczy ma się kompletnie na odwrót niż przedstawiają to wasi ulubieńcy na swoich gniotach. Oczywiście Piękny Roman nigdzie nie wyjechał, przecież dopiero wynajął chałpę z basenem, wyposażył, młodą siksę znalazł, kupił nowy motor, tego w ciągu jednego dnia nie da się pozbyć. Poszła pewnie spina jakaś z Muminami, albo coś w tym stylu, może za bardzo się n-----ł któryś i ślinił się do mało własnej kobiety, poszedł tekst p-----l sie i nie nagrywaj mnie więcej, powiedz, że wyjechałem i nie chce was znać. No i tak ja to widzę. Gdyby było inaczej, byłoby uroczyste nagrywanie z odwożenia na lotnisko, machanie chusteczką na pożegnanie, kontentu na kilka odcinków. Ostatnia kolacja, ostatni kelich z Romanem na mieście za jego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętajcie, żeby dzielić przed 10 to co oni p------ą na filmach. Okun. #raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@novellista: Dodałbym, że nawet ten tag nie istnieje. Przynajmniej w oficjalnych przekazach beji ze scambodży

(czy może bejów? prośba do specjalisty w temacie alkozaimków)
  • Odpowiedz
@Sefton: Ooo... To nowoczesnie. Racja. Swiat idzie naprzod. Nie ma co dziadowac. (ʘʘ)


@Niedobry: Nie mam problemu z osobami LGBT ale aż się prosi o LGBT40%+

Chciaż to brzmi brzmi bardzo źle. Ewentualnie osoba trzeźwo-nie-binarna z id C₂H₆O+alimenty
  • Odpowiedz
  • 0
@novellista a najgorsze i tak jest to że jeszcze nie jeden się da nabrać, sprzeda wszystko i wyjedzie do "raju bez sanepidu i podatków" bo się na oglada bejozy
  • Odpowiedz
  • 0
@dlaczego_michau: raczej n------y mumin do romana. On ma zapedy pedalskie. Sam wymyslil ksywe piękny roman, i w jakim tonie o nim mówi niby przesmiewczo, z jaką gracją. A kiedys na lajwie u lysego pytał czy moze go pocałować w czoło. Po kims córkosyn musiał odziedziczyć ciągoty.
  • Odpowiedz