Wpis z mikrobloga

Siedzę w maku, czytam wasze wpisy i nagle podchodzi do mnie brudna menelica. Chce ode mnie pieniądze. Gdyby tylko wiedziała, że mam 34 lata, rentę i 138 zł na koncie. Pewnie na żebraniu przez cały miesiąc wyciąga więcej pieniędzy niż ja dostaję renty.
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - Siedzę w maku, czytam wasze wpisy i nagle podchodzi do mnie brudna meneli...

źródło: 1000001748

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziobnij2: W jaki sposób masz kontakt z ludźmi w maku? Są też miejsca, gdzie są ludzie, a za które nie trzeba płacić. Zresztą nie narzekaj na samotność, mam w notatce link do Twojego wpisu, w którym żaliłeś się, że nie masz kolegów, były tam komentarze osób, które chciały się poznać i co, napisałeś do nich?
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Najpierw tematem Twoich wpisów były śmierdzące znoszone buty. I tak przez parę miesięcy. Później brak spodni na zimę. Gdy Wykopki przestali się nabierać, pojawił się pomysł na chwalenie się przeżeraniem renty w maku gdyż dobrze wiesz że ludzi ciężko pracujących wkürwiają tego typu akcje. Lubisz to, prawda? Nie zdziwiłbym się gdybyś trzepał kapucyna czytając reakcje użytkowników. Co będzie następne? Żebranie? Nie z nami te numery trollu. Ze wstydem przyznaję,
  • Odpowiedz
  • 1
@Bagnetem_moim_francuskim: ale zdajesz sobie sprawę, że wszystko co przed chwilą napisałeś sobie zwyczajnie wymyśliłeś? Nie wiesz na co choruję, nie wiesz, jak to jest żyć za 1600 zł miesięcznie. Nic o mnie nie wiesz, ale wymyśliłeś sobie, że trolluję dla zabawy. Bez odbioru.
  • Odpowiedz