Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: Nie jest to absolutnie nic nowego. Kiedy to pasuje do narracji 19 latka jest dorosłą i dojrzałą kobietą znacznie dojrzalszą od chłopaków w swoim wieku, ale kiedy to pasuje komuś do narracji 19 latka jest dzieckiem nieświadomym. Nie dalej jak wczoraj pewna osoba pisała mi, że 16 latka jest dorosłą kobietą bo może uprawiać s--s i mieć dzieci a idąc tym tokiem myślenia to już 8-12 latki mają okres.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: ja się spotykam głównie z dziewczynami 17-22 a sam mam 28 i ból d--y rówieśniczek jest spory. Jestem szowinistą, groomerem i manipulatorem oraz niedojrzałym Piotrusiem panem. Ale cóż, boli że facet na poziomie nie chce zużytego towaru tylko obraca młode juleczki.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: >nie ma rozwiniętego frontal lobe xD
p0lki długo kombinowały jak usprawiedliwić swoja wściekłość na chłopów którzy wolą młodsze i jakis cuck im podsunął że płat czołowy odpowiedzialny za decyzyjność rozwija się do 27 roku życia, dlatego wcześniej nie potrafią podejmować świadomych decyzji( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym też przy okazji usprawiedliwiają sobie karuzele czadzich kutasów w młodym wieku.
  • Odpowiedz
@ZwariowanyVariat: wiele i zamierzam dalej to śrubować bo uważam że dziś stałe relacje są nic nie warte albo nie są warte poświęcenia. Kobiety są zepsute i są dużym ryzykiem. Wychodzę z założenia - dymać tak, angażować się - nie.
  • Odpowiedz